1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

3 x RLOD nietypowe

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez krisr77, Listopad 12, 2011.

1. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Witam
    Zachciało mi sie dzisiaj rano przenieść Xsa do dużego pokoju (wiecie duży telewizor i tak dalej). Podłączyłem zasilanie do przedłużacza (takiego zwykłego) gdzie były juz wpięte 2 laptopy, włączam xsa i??? 3 czerwone światełka !!! WTF myślę??? Przepinam go do listwy gdzie wpięty jest telewizor dekoder i jeszcze 2 inne rzeczy - to samo... WTFFFF !!!! No to mam problem.... coś mnie tknęło wypiąłem wszystkie laptopy z tego pierwszego przedłużacza odpaliłem xboxsa i wszystko hula - grałem w Forze z godzinę zero zwiech zero RRODow...

Przed chwila ta sama sytuacja (myślałem ze to jakieś chwilowe spadki napięcia). W małym pokoju gdzie podłączony był nas, xbox, pc i monitor jeszcze wczoraj nic takiego nie miało miejsca dzisiaj jeszcze nie sprawdzałem.

Co o tym myślicie zbliża sie jakieś dziadostwo na R czy w dużym pokoju mam skopana instalacje elektryczną ??

PS. kiedyś (z poł roku temu) podłączałem juz w tym pokoju Xsa i nic takiego nie miało miejsca

ps2 na starym miejscu jeszcze gorzej praktycznie cały czas RROD (czasami jak co porusze czy docisne to jest ok)

wg tego poradnika http://forums.xbox-scene.com/index.php?showtopic=484726
    po zczytaniu SECONDARY ERROR CODES mam 0020 See Error E08 czyli

Unconfirmed: General I/O Malfunction, could be caused by an error with any of the I/O devies such as A/V port, USB, Hard drive, DVD drive, etc. over torquing of the AV or heatsync bolts can cause this error.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Dante41k

Dante41k Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gorzów Wlkp.
    Instalacja elektryczna raczej nie ma za wiele w tym momencie do gadania. Ja mieszkam w kamienicy z 1920 roku gdzie całość instalacji elektrycznej nigdy nie była wymieniana i elektryk który zakładał mi puszkę mówił, żeby nie włączać równocześnie np. pralki i bojlera przepływowego w łazience. No i rzeczywiście, jak w pokoju jest włączony komputer + telewizor w łazience pralka i jak odkręcę wodę to wywala korki zawsze. Ale mam listwę do której jest podłączony tv, komputer, dysk twardy i druga listwa na której mam router, x360, wii, PS2 i PS3 i nigdy nie miałem jakiś problemów z konsolą. Wydaje mi się, że gdyby była to kwestia zasilania to raczej wystąpiłyby cztery czerwone diody.

4. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Xbox 360 technical problems - Wikipedia, the free encyclopedia
    Three red lights on the Xbox 360's ring indicator representing a "General Error requiring service of the Console or Power Adapter," nicknamed the "Red Ring of Death", "Red Ring of Doom" or "Red Lights of Death."

Wczytywanie...

Poleć forum