1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

3 Xboxy, 1 sprawny z Evo-X

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Crackeeer, Listopad 8, 2015.

1. Crackeeer

Crackeeer Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Kupilem dzisiaj 3 xboxy z 2 padami (no... Obydwa byly uszkodzuszkodzone, 1 naprawilem a drugi pad ma urwane raczki ale dziala) za 50zl. No i tak. Mam wersje Cristal, Halo oraz klasyczna, czarna (przyjmijmy ze to black).
    Cristal dziala. Podmienilem naped w niej z oryginalnego philipsa na komputerowy LG jakis, ale juz wszysyko jest ok. Ma zamontowanego chipa Evo-X (edit: alladin xt plus2) czyli rozumiem, ze dzielic TSOPa, flashowac i moge... No wlasnie. Druga - wersja BLACK ma taka sama podstawke (czarny plastik i piny) tam gdzie sie montuje chipa, jeden kabelek bym dolutowal i chyba przywrocilbym ka do zycia - multi z bratem/kolega byloby spoko... Problem w tym, ze nie wiem czy dobrze mysle. Wersja halo tej podstawki nie ma. Obie maja naprzemiennie zielona i czerwona diode , a wersja halo widac miala jakiegos chipa kiedys - jest przelacznik na korku (takim jak od wina tylko ze plaski) zamontowany a w miejscu chipa sa luty tylko, chip uciekl oknem. :p Robic cos z halo/black? W cristalu dysk wymienie na 80gb. Btw. Oprocz flashu tsopa co mi daje chip?

Ostatnia edycja: Listopad 8, 2015
Wczytywanie...

Poleć forum