1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

30 dni Xbox Live

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez lopezradom, Luty 22, 2014.

1. lopezradom

lopezradom Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam serdecznie.mam problem z ktorym nie potrafie sobie poradzic.
    Doladowalem dzis swoje konto Microsoft za 50 zl...pieniadze pojawily sie na koncie,chcialem. Wykupic za nie miesiac gry w sieci i tu zaczynaja sie schody.w zaden sposob nie moge nimi zaplacic.wybieram interesujacy mnie pakiet,potwierdzam zakup i pojawia mi sie komunikat"nie znaleziono poprawnej opcji dla konta".czy cos robie nie tak?kiedy wchodze w opcje platnosi wyswietla sie stan konta,lecz jest ono szare(nie aktywne),nie moge go wybrac.
    Jestem nowym uzytkownikiem i pewnie cos pomieszalem... :/ prosze o pomoc i wskazowki jesli to mozliwe.z gory dziekuje.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ruah

Ruah Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Za te pieniądze możesz kupić gry w Xbox live, Gold nie kupisz. Gold kupisz tak tylko jak dodasz kartę kredytową do konta lub PayPal połączony z kartą kredytową. Po takiej transakcji włącza się automatyczne odnawianie konta Gold, dlatego chcą mieć stały dostęp do Twoich pieniędzy. Najlepiej kupić kod z karty zdrapki lub jakiegoś automatu, które da Ci Golda. Na allegro jest tego sporo.

Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalka

4. lopezradom

lopezradom Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No i sprawa wyjasniona...dziekuje bardzo za odpowiedz.wyglada na to ze pani w media markt nie miala pojecia o czym mowi lub poprostu celowo mnie oszukala.jeszcze raz dziekuje Ruah.czas odwiedzic allegro.

5. Ruah

Ruah Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Jeśli wykorzystasz kod do Gold to i tak włączy Ci się automatyczne odnawianie konta Gold. Trzeba to wyłączyć, ale zrobisz to tyko na stronie Xbox live logując się na swoje konto. Baw się dobrze.

Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalka

Wczytywanie...

Poleć forum