1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

30 dniowy okres próbny xbl

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kmieta, Grudzień 15, 2012.

1. kmieta

kmieta Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,

założyłem konto na nowo kupionej konsoli dołączyłem do XBL żadna informacja o darmowym koncie mi się nie pojawiła. Pobrałem InternetExplorer i dopiero wtedy pojawiła się informacja o darmowym koncie jednak jak zobaczyłem że mam podać karte kredytową bądź paypal'a wcisnąłem "B" na padzie i wyszedłem. Dopiero doczytałem, że inaczej się nie da skorzystać z darmowej wersji 30 dniowej gold. Pytanie - w jaki sposób teraz mogę skorzystać z darmowego konta gold?

Czy jeżeli będę musiał skasować profil i założyć nowy - mogę wówczas skorzystać z założonego już profilu w xbl? czy muszę zupełnie nowe konto zakładać?

Z góry dzięki za wszystkie rady.

2. Lotnik421 Xbox One

3. YokaPL

YokaPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Ja tez jak zakladalem to samo mi wyskoczylo i tez postopilem jak ty jak zalozysz nowe konto to to samo ci wyskoczy ze masz podac numer karty kredytowej.Zdarmowego konta skorzystasz tylko wtedy jak podasz numer karty kredytowej ale nie wiem czy to czsem nie sciagnie kasy z karty nie wiem nie probowalem.Zostaje ci opcja wykupinie na allegro Subskrypcji konta Gold.Jeśli sie myle prosze mnie poprawic

4. maxankazuya

maxankazuya Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    95
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Z nowa konsola powinienes dostać zdrapke na 1 miesiąc xbox live gold ... teraz już chyba nie przypisuja miesięcznego golda do konsoli.

5. Kamilos100

Kamilos100 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Z tego co mi wiadomo to każda nowa konsola ma do wykorzystania 3 miesiące darmowego golda, po miesiącu na konto. Podczas zakładania konta powinno się pokazać info o kupnie golda, naciska się coś w stylu "Nie dziękuję" i wtedy pojawia się do wybrania 1 miesiąc próbny golda.

Wczytywanie...

Poleć forum