1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

30 minut z Left 4 Dead 2

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Kaliberek, Listopad 17, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Kaliberek

Kaliberek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraków
    [YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=hQhnXJ5pOwE&feature=player_embedded[/YOUTUBE]

Powyżej i w rozwinięciu możecie zobaczyć dwa materiały prezentujące czystą rozgrywkę z Left 4 Dead. Jest to otwierające grę kampania Dead Center i jej rozdziały Hotel i Ulice.

Premiera tytułu na dniach (20.XI). Po zabawie z demem i obejrzeniu, jak to wygląda w praniu, macie zamiar kupić tę pozycję?

[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=PewcieMXHSc&feature=player_embedded[/YOUTUBE]

Źródło: 30 minut z Left 4 Dead 2

2. Lotnik421 Xbox One

3. Galagher

Galagher Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zawiercie
    graficznie gre poprawili, lecz bardziej jestem skłonny ku pierwszej części :)

4. maroko freestyle

maroko freestyle Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    36
    Miasto:
    Złote Przedmieście
    kurcze ta gra ma w sobie coś i ciągnie do niej, jedynka była dobra i w dwójkę też zagram

5. The_Human

The_Human Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Biauyyyystok
    grafa nie jest zbyt dobra, ale liczy się fakt, że to niezła sieka :f
    z XBL ściągnąłem demo-zakochałem się :]

6. Edosz

Edosz Świeżak Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Pruszcz Gdański
    Gierka fajna. Wygląda nieco lepiej od poprzedniej części, posiada trochę nowych możliwości, broni a co najważniejsze zombiaków. Jednak akcja niektórych misji odbywa się w słoneczny dzień przez co gra traci swój mroczny klimat, który bardzo mi się podobał. Niemniej jednak gra trzyma poziom poprzedniej części i na pewno ją zakupie prędzej, czy później.

7. sebool12

sebool12 Guest

Grałem w demo i gra wymiata, teraz widzę, że reszta kampanii też stoi na wysokim poziomie. Zawiodłem się troche na pile motorowej, bo jak tnie zombie to nie ma żadnego oporu tzn nie zwalnia biegu, tak jakby ich tam nie było ;/, no i przydało by się takie coś, że jak znajdziesz paliwo to uzupełniasz je i tniesz dalej, a nie automatycznie wyrzucasz i jakimś cudem dostajesz pistolet ;s
    Eh szkoda, że załapałem się na bana... A grę na 100% kupie lub pobiorę :p(wszystko zależy od fali )
    PS. Widać, że ten koleś co nagrywał ten filmik nie tknął 1 części, na poziomie Easy gra jak kaleka ;|

8. Ronson

Ronson Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Fajna ta gra. Napewno ją kupie choćby nawet że ma bardzo fajny multi, dla mnie najlepszy ( nie wiem jak z MW 2 bo nie grałem) :)

9. CwK Bialy

CwK Bialy Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczecin
    Jak dla mnie to jest to CRAP. Gra jest beznadziejna pod każdym względem. Grafika czasem wygląda nieźle. Grałem wczoraj w to, już gdzieś nawet pisałem o tym w którymś temacie o F4D2. Nie trawię tej gry w ogóle. Już wolę Ninja Gaiden ;P

10. Przemkas

Przemkas Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Olsztyn
    Dla mnie jedynka to najlepszy multiplayer roku 2008.Spędziłem z tą grą niezapomniane chwile!Granie na acziwy wymiata!Pozdro dla znajomych!Na dwójkę czekałem i sie doczekałem.Pierwsze co mnie zaskoczyło to bohaterowie tacy jacyś nijacy.Ekipa z jedynki jest świetna a tu poczułem pustkę.Ale co tam liczy sie grywalność.Biorę grubego murzyna i tu zaczyna sie FUN:)Nowości w gameplau - patelnia, magnum,piła itd i znowu można poczuć się świetnie.Miejscówki za dnia są fajne.Polecam grę każdemu.Obok COD MW2 to najlepsze aktualnie multi w sieci.Grac grac grac!!!

11. strusic

strusic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Sosnowiec
    o_O to jeszcze nie wyszło? ******** FTW! Gra jest lepsza od jedynki pod względem gameplay'u. Latanie z maczetą, kataną czy siekierą daje rade! Postacie faktycznie są jakieś takie nijakie. Przeciwników jest więcej, graficznie jest ładniej (od razu rzuca się w oczy wyższa rozdziałka niż w jedynce). Kto gra legalnie to polecam kupić, bo warto. Nie brzydnie tak jak mw2. :p

12. piotrekali

piotrekali Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Mars
    A powiedzcie mi gdzie kupić tą grę taniej niż 199 zł

13. vagner

vagner Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Grałem dziś z kumplem w Media Markt dobrą godzinę, radocha jest z gry co nie miara :)
    Jednak nie wyczułem większych różnic między jedynką a dwójką, trochę więcej rodzajów broni, i wrogów. Wielkość map taka sama. No i poprawiona fizyka ciał zombaików.
    Graficznie, troszeczkę lepiej(mocniejszy motion blur, lepsze tekstury), tym samym stwierdzam ze gra nie chodziła w 30 FPS i to się dało wyczuć, może grając samemu jest lepiej, ale we dwóch czuliśmy że gra płynnie nie działa, oczywiście problemem wielkim to nie było, ale SOURCE nie jest jakimś brutalem wyciskającym z maszynki co tylko się da.

14. barca45

barca45 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    gra zapewne będzie tak dobra jak jedynka może i nawet lepsza na pewno trzeba zagrać :D

15. mureek

mureek Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    yyyyy
    gra leci do mnie kurierem z ultimy :D jak by ktos chcial pograc to dodajce MastaMurek

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum