30-minutowy film na bazie Red Dead Redemption w sieci.

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Litwin95

Banned
Studio Rockstar Games wie, w jaki sposób podtrzymywać popularność swoich produkcji jeszcze po ich wydaniu. Jego najnowsze dzieło, Red Dead Redemption, doczeka się niedługo pierwszego DLC dostępnego za darmo, a już teraz udostępniony został 30-minutowy film na bazie gry.

Pierwotnie został on nawet wyemitowany w amerykańskiej stacji FOX 29 maja. Jeśli ktoś przegapił seans – nic straconego, bowiem film został właśnie udostępniony w sieci do publicznego wglądu. Choć całość bazuje na silniku gry, to przedsięwzięcie zostało potraktowane bardzo poważnie, bowiem za reżyserię zabrał się John Hillcoat. Jest on znany z takich produkcji kinowych jak Propozycja, czy Droga.

Film na bazie Red Dead Redemption pozwala zobaczyć postacie znane z gry i opiera się na tych samych wydarzeniach. Zobaczymy więc działania Johna Marstona, które mają na celu pojmanie jego byłego przyjaciela, Billa Williamsona. Jakie są jego motywacje i co nim kieruje – to już zapewne wiecie z pełnej wersji. Jeśli nie, musicie mieć na uwadze fakt, że film zawiera wiele scen prosto z gry (wzbogaconych o dodatkowe ujęcia), więc oglądanie go przed rozpoczęciem rozgrywki może dużo zdradzić. Nawet Rockstar radzi, by oglądać film przynajmniej dopiero po przejściu etapu, w którym nasz bohater przenosi się do Meksyku.

Ostatnio coraz częściej zdarza się, by premierze długo oczekiwanej gry towarzyszyło wydanie produkcji filmowej nawiązującej do danej marki. Ostatnio tak było choćby przy okazji ukazania się Assassin’s Creed 2 lub Alan Wake, kiedy pojawiały się krótkie miniseriale pozwalające lepiej poznać dane uniwersum. W przypadku produkcji od twórców GTA sytuacja wygląda jednak o tyle inaczej, że obraz nie jest oparty na grze prawdziwych aktorów, a wydarzenia mocno bazują na historii znanej z gry. Warto go jednak obejrzeć, a możecie to zrobić korzystając z jednego z poniższych linków.

Wersja HD: Red Dead Redemption Short Film - Voodoo Extreme

Wersja SD: VE3D Video for Red Dead Redemption (Xbox 360) - Voodoo Extreme

PS Wiem, że film jest w "download", ale że znalazłem news'a na ten temat to dodałem tutaj. Poza tym, tutaj zagląda o wiele więcej ludzi. :)

Źródło: http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=51943
 

Voodoo199

Użytkownik
Użytkownik
Dobra opcja z tym filmem, widzę, że zabrali się ostro za tą grę. Nie dość, że znikała z półek jak świeże bułeczki, to teraz jeszcze zrobili film, żeby dalej nakręcać na kupno. Producenci pewnie skaczą pod niebiosy ciesząc się z takich kosmicznych zarobków :p
 

voltan91

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Ojj świetna gierka :D
Aż mi się grać zachciało :D
 

Creed

Użytkownik
Użytkownik
Ojj świetna gierka :D
Aż mi się grać zachciało :D
Mi tak samo :D
 

TomalasPL

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Na początku myślałem że to prawdziwy film ze jacyś znani aktorzy czy coś .
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom