1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

360 Content Manager 3.0 unable to connect to FSD

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Zdzisek, Kwiecień 28, 2013.

1. Zdzisek

Zdzisek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Męczę się z tym od jakiegoś czasu i nic nie pomaga, proszę więc o pomoc.

Na konsoli mam FSD 3, ustawiony serwer FTP (user: xbox, pass: xbox), adresy ustawione następująco:
    PC
    IP:192.168.0.1
    maska:255.255.255.0
    x360
    IP:192.168.0.2
    maska:255.255.255.0
    brama:192.168.0.1

Połączenie jest, FileZilla działa i mogę przesyłać pliki. W 360 Content Managerze po wpisaniu ip xboxa test daje pozytywny wynik, nie mogę jednak przeglądać zawartości dysku, po kliknięciu na "Show Xbox 360 Drive" wyskakuje komunikat "Unable to connect to FSD, FSD did not respond" co ciekawe mogę przesyłać pliki na dysk konsoli...

2. Lotnik421 Xbox One

3. ...:::Anarkad:::...

...:::Anarkad:::... Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    191
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    wejdź w ustawienia content managera / toogle advanced features. Za pierwszym razem może nie połączyć się z dyskiem

Wczytywanie...

Poleć forum