1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

[360 SILM] spadek klatek podczas gier

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez przemek_sbs2k, Marzec 11, 2014.

1. przemek_sbs2k

przemek_sbs2k Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witajcie,

Jest to moja pierwsza konsolka dlatego jestem zielony w tych sprawach :)

Moja konsolka to SLIM z najnowszym softem. Oczywiście nie przerobiona. Dość często mam spadki fpsów podczas gier. Pierwszą grę jaką zagrałem na tej konsolce był FarCry3. Podczas poruszania się w lasach czy jeźdzenia autem było wszystko ok, ale gry wchodze w dowolne miasto gra pokazuje znaczy spadek klatek. Myślałem że to może wina gry ale taki sam problem mam np. z GTA 5. Obie gry zainstalowane są na dysku.

Pobierałem jakieś różne dema i tam ten problem nie występował. Od czego jest to zależne ?

Możecie coś sensownego doradzić ??
    Przemek

2. Lotnik421 Xbox One

3. Joma97

Joma97 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Z tego co mi wiadomo w Farcry 3 były te spadki fps taka ta gra wyszla niestety. A co do GTA V to może płytka porysowana

4. przemek_sbs2k

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    GTA nie ma takich spadków jak ten FC3. Nie gram z płyty, oba dyski zgrałem na twardziela. Chodz podobno nie powinno się zgrywac drugiego dysku bo nie wczytuje tekstur. Moze to tego wina ?

5. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1234
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    W GTA jedna płyta na dysku a druga w napędzie, chyba ze posiadasz pendrive (odczyt 20MB) to można a nawet jest lepiej dla gracza wrzucić drugą płytę na pena, nie musimy słuchać chrobotania napędu.

6. przemek_sbs2k

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    A czemu na PenDrivie a nie na HDD ?

7. maxoff

maxoff Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    182
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Jak zgrasz 2 płyty na HDD wtedy dysk nie wyrabia z odczytem - stąd masz spadki FPS.
    Zainstaluj tylko podstawę na HDD, a z drugiej graj bezpośrednio z płyty, lub jak kolega wyżej pisał drugą zainstaluj na pendriva ale z SZYBKIM ODCZYTEM....

8. przemek_sbs2k

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    ja chyba czegos nie ogarniam ;p przecież dysk jest szybszy od płyty czy pendriva. to dlaczego gra na dysku nie wyrabia ?

9. maxoff

maxoff Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    182
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Jest szybszy ale jak zgrasz 2 płyty z GTA5 wtedy musi odczytywać dwie na raz - stąd zdarzają się wtedy spadki.

Poleć forum