1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

360 vs ps3

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez xtdpiotr, Styczeń 19, 2012.

1. xtdpiotr

xtdpiotr Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam od niedawna mam 360 tke i majac dostep do gier na giełdzie zgrałem od razu 200 najlepszych gier gdyz jestem kolekcjonerem i zawsze zbierałem wszystkie gry jakie wychodza na konsole,brakuje mi jeszcze tylko ps3 dlatego chce sie dowiedziec jak duzo lepsza jest grafika ps3 od 360 czy jest to taki widoczny skok jak z ps2 na ps3,,wiem ze ps3 ma 9 rdzeni 360 tylko cztery,wynika z tego ze moc obliczeniowa ps3 ma dwa razy wieksza,czy grał ktos na obu dwóch konsolach i czy ta roznica jest duza bo nie wiem czy nie zamienic 360 na ps3..dodam ze jak na razie to te gry które widziałem na 360 to nie moge im nic zarzucic,konsole mam dopiero trzy dni,u mnie prawie nikt nie ma ps3 tak ze nie mam prownania,zeby było smiesznie na giełdzie dominuje wii i 360 tka,czy to prawda ze ps3 posiada grafike fotorealistyczna,,,z góry dziekuje za pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. uszyneq

uszyneq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    roznica jest mala, a nawet i taka sama ... zalezy od rodzaju gry..

ostry z ciebie popapraniec ( w dobrym znaczniu tego slowa) - miec konsole 3 dni i nagrac juz 200 gier ;P

P.S. Ja mam xboxa juz prawie 3 rok i mam zaledwie 125 gier (moze dlatego ze stare wyrzucam ;P)

4. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Temat do nagrody warna, jest zakaz pisania takich tematów. Sony ma więcej gier ekskluzywnych, w których grafika jest ładna infamous2, uncharted, heavy rain, GT, (lecz nie jest to jakiś skok, bo 100 lat za pc. Xbox360 w tym momencie ma mniej gier exl gdzie równie piękna jest grafika gow, forza,alan wake, hejlo. Najlepiej mieć obie konsolę, co do generowania lepszej grafiki wybieram ps3 za heavy rain. Tak to w reszcie tytułów wszystko rozmyte, muliplatformowe tytuły przeważnie ładniejsze na x360. Temat do kosza

5. Wilk14

Wilk14 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tarnów
    PS3 ma 9 rdzeni hahaha

6. Vibez

Vibez Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Trzebiatów
    PS3 ma 8 rdzieni , Wilkk14 co w tym śmiesznego?

7. xtdpiotr

xtdpiotr Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    gry

p.s mam około 5000 tys gier razem z nes,snes,n-64,psx1,ps2,dreamcast,atari jaguar,amiga cd32,gamecube, po prostu zbieram,,fajnie jest niekiedy zaciupac w killer instinct na n-64

8. uszyneq

uszyneq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    18
  9. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Jeśli chodzi o granie to praktycznie żadnej różnicy nie ma, tylko PS ma gorsze trigery, palce sam zjeżdżają a na xbox za to idzie na piratach grać.

10. MatiJaworski

MatiJaworski Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    moim zdaniem na xbox 360 jest lepsza grafika

11. TheSkater59

TheSkater59 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Polska :)
    Grafika na ps3 i Xbox 360 jest identyczna , tylko na niektórych grach widać micro roznice

12. lukwol

lukwol Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Wawa
    Mam pod ręką obydwie konsole i przyznam ,że x ma lepszą grafikę , na ps3 jest bardziej blada, rozmazana .

13. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    lukwol, a może to jest kwestia ustawień telewizora (kontrast, jasność, kolor, ostrość) grałem na oby dwóch i grafika praktycznie to samo chociaż PS3 podobno dużo lepsze bebechy.

14. lukwol

lukwol Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Wawa
    podpięte pod ten sam telewizor... , no dla mnie poprostu lepsza na x360 , może nia jakoś djametralnie ale jest.

Poleć forum