1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

360'ka nie odnajduje żadnych upgrade'ów zapisanych na naśnikach

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez bibru, Grudzień 11, 2008.

1. bibru

bibru V.I.P V.I.P

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    iława
    Konsola jest przerobiona iXtreme 1.4.1 i jak tu kiedyś chciałem zrobić nowy dash. Zapisałem sobie upgrade na pendrive i na płytce i konsola nie chciała tego znaleźć. Koledze konsola znalazła to od razu.
    Co może być ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. simonnt

simonnt Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    a widzi wogóle tego pendrive ?

4. bibru

bibru V.I.P V.I.P

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    iława
    widzi widzi, chodzi mi o to że np emulator pierwszego xboxa (czyli wsteczna kompatybilność) powinien z pendrive odnaleźć od razu po uruchomieniu, czyż nie tak ?

5. obcy33

obcy33 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Grudziądz/Świecie
    ja miałem coś takiego że zrobiłem upgrade poprzez pendrive do nxe ale później pojawił się nxe z avatarami. i w pierwszym momencie nie "zauważyła" pendriv'a, wyłączyłem konsolę, zmieniłem usb i załapała

Wczytywanie...

Poleć forum