360Stopni - Numer 2

Palik

Użytkownik
Użytkownik
znalazłem błąd cod:waw jak są te oceny ( inteigenca przeciwników ) :p
Ojej to moja recka :D ale pech, że nikt wcześniej nie zauważył, pewnie wyjdę na analfabete .
 

norberdo

Użytkownik
Użytkownik
spokojnie, bledy zdarzaja sie nawet najlepszym ;)
 

CoOokie

Użytkownik
Użytkownik
Palikot, nie martw się, jesteśmy w końcu tylko i aż ludźmi. Błędy to normalka. Jedyne co nas wyróżnia to umiejętność wyciągania wniosków z popełnionych błędów, więc next time dasz radę :)
 

clammy62

Użytkownik
Użytkownik
Tylko 8 dla GHWT? O.O
 

Respev

Użytkownik
Użytkownik
Jeśli zdecydowaliście się wydawać taki magazyn, przydałaby się znajomość polskiej pisowni, gdyż patrząc na waszą pracę, aż żal jest ją czytać.

1) Składnia miejscami kuleje.
2) Niekiedy bardzo długie zdania.
3) Powtórzenia.
4) Nie wiecie, jak stawiać apostrofy.
 

SkfarekPL

Świeżak
Świeżak
świetne pismo, chyba przestane kupować waszych papierowych konkuretow:p
P.S. wczoraj dolaczylem do xbox live i nie wiem jak dodac swoje konto np: do podpisu widze sie na live xbox com ale co dalej?
 

jarek43_16

Użytkownik
Użytkownik
Ojej to moja recka :D ale pech, że nikt wcześniej nie zauważył, pewnie wyjdę na analfabete .
to co zrobiłeś z tym błędem jest karygodne i niewybaczalne, chyba przestane czytać wasz magazyn, niestety jesteś analfabetą, taka niestety prawda :DD, a tak serio to czyta mi się go lepiej niż psxextreme :)
 

szychabarca

Użytkownik
Użytkownik
Świetne pismo!Czekam z niecierpliwością na numer 3.
 

norberdo

Użytkownik
Użytkownik
Jeśli zdecydowaliście się wydawać taki magazyn, przydałaby się znajomość polskiej pisowni, gdyż patrząc na waszą pracę, aż żal jest ją czytać.

1) Składnia miejscami kuleje.
2) Niekiedy bardzo długie zdania.
3) Powtórzenia.
4) Nie wiecie, jak stawiać apostrofy.
Zeby nie ciagnac dyskusji i bezsensownej wymiany zdan w nieskonczonosc, powiem tylko tyle: honorowo przyjmujemy krytyke na klate i postanawiamy poprawe ;)

Na swoje usprawiedliwienie moge jedynie powiedziec, ze tylko ja sprawdzam wszystkie teksty, a nie rzesza korektorow. Czasem zdazaja sie w layoutach wklejone jeszcze nie poprawione teksty, wtedy nie trudno o blad ;)
 

siwy

Użytkownik
Użytkownik
Panowie jest zajebiscie! Lepsza oprawa graficzna odrazu umila widok ;) Fajne opisy, nawet nowe działy będą :D Moim skromnym zdaniem powinien to być normalny magazyn :D Życzę powodzenia i z niecierpliwością czekam na następny nr.:DD
 

misiekmr

Użytkownik
Użytkownik
Właśnie czytam wasze DZIEŁO bo tylko tak można to nazwać :)
Moim zdaniem magazyn jest świetny :D
Czytam go na zmianę z PSXextreme .
Trzeba się zastanowić na wersją papierkową bo naprawdę jesteście ogromną konkurencją dla polskich magazynów o grach .

Pozdrawiam,
misiekmr
 

lXBOXl360l

Banned
Użytkownik
8 maja bedzie X-men Origins i Velvet Assassin, ale w jaki sposób te recki dostaniemy??
reuploud 1 postu?
-norberdo dlaczego daleś taką słabą ocenę dla Wanted: WOF średnia 4

myśle że ocenianie gry powinien podejmować cały zespół i wyliczyć średnią
a nie że jedna osoba oceni ją nieuczciwie ponieważ nielubi gierek tego typu.

360STOPNI żądzi!!!;)

być może gdy tak dalej pójdzie bedziecie drukować gazetke i stanie się to waszą przyszłą pracą...
 

kuhar

Użytkownik
Użytkownik
tylko, że nie wszyscy grają w recenzowane gry... a poza tym z założenia recenzje są subiektywne...
 

kompot

Użytkownik
Użytkownik
Dokładnie, jeśli chcecie suchych informacji o grze polecam wikipedie, recenzja ma oddawać odczucia recenzenta a ocena ma to podsumować.
 

vin diesek

Świeżak
Świeżak
mi też się podoba bardzo ten numer jeszcze zobaczę ten pierwszy
 

vin diesek

Świeżak
Świeżak
a wiedzie moze kiedy bedzie numer 3
 

Dragonfirer

Użytkownik
Użytkownik
w czerwcu
 

yokus

Użytkownik
Użytkownik
Na początku czerwca :) Najpewniej w 1 tygodniu czerwca
 

norberdo

Użytkownik
Użytkownik
8 maja bedzie X-men Origins i Velvet Assassin, ale w jaki sposób te recki dostaniemy??
reuploud 1 postu?
Dostaniecie w formie reuploadu wersji zinu. W miejscu gdzie teraz jest zin, znajdzie sie poprawiony ;)
-norberdo dlaczego daleś taką słabą ocenę dla Wanted: WOF średnia 4

myśle że ocenianie gry powinien podejmować cały zespół i wyliczyć średnią
a nie że jedna osoba oceni ją nieuczciwie ponieważ nielubi gierek tego typu.
Wlasnie tu sie mylisz! Ten gatunek wrecz uwielbiam i wlasnie dlatego uwazam, ze ta gra jest na tyle slaba, ze nie zasluguje na ocene wyzsza niz 4..;) Z reguly kazdy recenzuje gatunek jaki lubi, wlasnie po to by ocena byla jak najbardziej rzetelna ;) I nie ma szans, zeby kazdy ogral kazda gre i sie mogl o niej wypowiedziec, bo na to po prostu nie ma czasu ;)
 

yokus

Użytkownik
Użytkownik
Panie i Panowie zapraszamy do odwiedzania i komentowania naszej oficjalnej strony :)



 

Do góry Bottom