1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

360Stopni - Numer 5

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez norberdo, Luty 12, 2010.

1. norberdo

norberdo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    zGora

Dziennik Komandora Sheparda
    Kolejny dzień najazdu na Internet, w galaktyce Polska.

Dni niczym dym przelatują mi przez palce. Wciąż bezskutecznie próbujemy zająć Polski internet. Wszystko wskazuje na to, że przy pomocy tajemniczych najemników z planety 360Stopnion może się to wreszcie udać. Są oni w posiadaniu potężnej broni, którą potocznie nazywają „Zinem”. Nie wiem, co to jest, ale stosują to już piąty raz i ponoć przynosi coraz większe efekty. Tym razem wybrali mnie jako dowódcę tego, jak to nazywają, numeru, więc na moich barkach spoczywa wielka odpowiedzialność.

Dostałem informacje o moim oddziale – trafili tam najtwardsi z całej galaktyki. Słyszałem o dwóch zamaskowanych komandosach – Salemie i Riosie. Będzie też facet, którego zwą „Wojną”, bibliotekarka ubierająca się w swoje własne włosy, irlandzki rajdowiec, czterech ludzi specjalizujących się w walkach z „Zombie” i najlepsi atleci z Ziemii. Trudno mi opisać natłok dostarczonych mi informacji, więc po prostu przekażę Wam, co znajdzie się w „Zinie”.

Odstąpmy więc od Komandora Sheparda i zejdźmy na twardy grunt.

Temat numeru
    Mass Effect 2

Świeże recenzje:
    Army of Two: The 40th Day
    Bayonetta
    Darksiders
    Vancouver 2010
    Serious Sam HD: The First Encounter

Retro-recenzje:
    The Saboteur
    DJ Hero
    Left4Dead 2

Zapowiedzi:
    Just Cause 2
    Split/Second​

Dla przypomnienia znajdzie się także parę dobrze znanych tytułów jak Fable 2, czy Trials HD oraz podsumujemy to, co podobało nam się w zeszłym roku, a czego możemy się spodziewać po nowym.

2. Lotnik421 Xbox One

3. yokus

yokus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Serdecznie zapraszamy do pobierania i wygłaszania swoich opinii

4. ALMI

ALMI Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Link nie działa - ma 580kb

5. Macias1973

Macias1973 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Plik sie sciąga ale problem z otworzeniem pdf.

6. norberdo

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    zGora
    Już jest ok :)

7. zywiec99

zywiec99 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Piła
    No panowie (panie też mogą :p) pobierać, pobierać. Czekamy na Wasze jak zawsze pożyteczne opinie ;)

8. nick777

nick777 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Pobrałem, przejrzałem i jest bardzo DOBRZE:) Widać wreszcie jakiś porządek/ład przez co czyta się o wiele lepiej. Nie mówię, że CHAOS jest zły. Może być, ale gdy ma jakieś reguły:]. Tła nie dominują już tak bardzo POD tekstem i kontra też jest zachowana. Gratulacje Panowie!! Oby tak dalej. Zróbcie jeszcze linki do stron/działów z belki po prawej strony ;)).

Pozdrawiam

9. zywiec99

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Piła
    Dzięki za opinię, wszyscy w ekipie starają się aby z numeru na numer było coraz lepiej. Dlatego cieszy fakt, że progres jest widoczny. Ciekawy pomysł z tymi linkami na belkach, przekażę komu trzeba ;)

10. norberdo

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    zGora
    Zapraszamy również na odświeżoną stronę, na której będziemy starali się publikować newsy dotyczące Xboksa 360 :)

11. endriu1145

endriu1145 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    oki przejrzałem i przeczytałem recenzję (na razie ME2) i nie zgodzę się z "redaktorem".
    Polski dubbing wcale nie jest taki zły, też byłem sceptycznie nastawiony do polskiej lokalizacji ale wyszła przyzwoicie. Nagrywając grę aktorzy całkiem się postarali w niektórych kwestiach(w niektórych spieprzyli ale to samo w ang.) i do tego nie widzieli scen a musieli sami wyobrazić sobie emocje i to przedstawić co moim zdaniem mając takie małe pole popisu dobrze im wyszło . Polski Shepard całkiem dobrze brzmi, grałem w ang i grałem w polską wersję i w jednej i drugiej fajnie to wyszło, z lekkim plusem wersji ang.

Z oceną się zgadzam lecz jedno ale średniawy wątek główny o_O no sry ale wątek główny był bardzo dobry, wszystko spójne, ładnie przedstawione, bardziej wciągająca fabuła niż w jedynce.

To jest moje zdanie ^^ jeżeli znów coś mi się rzuci w oczy to napisze ;)

Pozdrawiam i trzymać tak dalej.

12. thekoniq

thekoniq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraków
  13. D@niel808

D@niel808 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Lubin
    Czy mógłby ktos to wrzucić np. na speedyshare.com i wysłać link bo mi ten link nie działa a czekałem na ten numer z niecierpliwościa.

14. norberdo

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    zGora
    O polskiej wersji pisał Żywiec, ja pisałem o samej grze. Moim zdaniem wątek główny, który w niedużym skrócie polega na uratowaniu wszechświata (banał) poprzez skompletowanie najlepszych team mates (banał) powiela schematy znane z masy innych gier i nie dodaje do tego nic nowego. Nietrudno zauważyć, że w bardzo wielu recenzjach narzeka się właśnie na ten element Mass Effect 2. Gdyby to była jedna z niewielu gier w jakie grałem - uznałbym, że wątek główny jest ok (tylko ok). Tymczasem grałem w setki gier i (moim zdaniem) scenarzyści specjalnie się nie wysilili - widziałem zdecydowanie lepsze pomysły na historię, stąd mam punkt odniesienia i mogę śmiało powiedzieć, że pod tym względem jest słabo i oczekiwałem czegoś lepszego (zwłaszcza, że jedynka - moim zdaniem - opowiadała lepszą historię) ;) Aczkolwiek zdecydowanie ciekawsze są misje poboczne. I pamiętaj - to, że fabuła jest spójna (co poniekąd powinno być z definicji spełnione) nie świadczy o tym, że jest dobra ;)

15. norberdo

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    zGora
    Prosimy o odrobinę cierpliwości, ponieważ dostawca serwera nie zaksięgował opłaty za serwer i stąd te opóźnienia :/

16. zywiec99

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Piła
    Nikt nie odmawia Ci prawa do własnego zdania;) Po prostu moim zdaniem jest do bani i psuje klimat gry. W pierwszą część grałem po angielsku i przyzwyczaiłem się do angielskich (o niebo lepszych dialogów), gdyby jeszcze polska wersja pokrywała się z dubbingiem podłożonym w jedynce na PC to pół biedy a tak no cóż strasznie dziwnie się gra w grę dla dorosłych słysząc głosy bohaterów ze shreka czy innych bajek :D Odniosłem wrażenie, że EA poszło zwyczajnie na łatwiznę. No offence it's just my opinion ;)

17. norberdo

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    zGora
    Stronka ponownie stoi, zapraszamy do odwiedzania i pobierania :)

18. krzysiek1189

krzysiek1189 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
  19. endriu1145

endriu1145 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Tak ale zauważ, że jeżeli pod takim dajmy na to pretekstem ocenialibyśmy gry/filmy etc. to schematy się już dawno zaczęły powtarzać ;) Tylko czasami jest to lepiej przestawione, dlatego moim zdaniem twierdzenie, że ME2 ma słabą fabułę mija się z celem, gdyż ja już nie patrzę na schemat (bo pod tym wypada średniawo) ale patrzę na to jak zostało to przedstawione, czy bohaterowie są naturalni czy sztuczni, czy fabuła jest spójna a nie dużo wątków nie zakończonych. W takim wypadku ME2 nie wypada cienko ;) I dlatego się z Tobą nie zgadzam ;) Mam do tego prawo ;)
    Dokładnie, osoby podkładały głos do bajek ale czy przez to mamy je już skreślać bo tam wypadają dobrze i tylko tam pasują? Nie. Tu się całkiem dobrze sprawdziły, te osoby, nie ukrywam, że czasami lepiej mi się wykonanie polskie podobało niż angielskie. To tak jakby powiedzieć, że aktor nie może zagrać w komedii bo gra często w jakimś jednym rodzaju kina(dajmy na to horrory). Ale czy to go skreśla i nie może zagrać w komedii? Nie.

20. norberdo

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    zGora
    Naturalnie, i przyjmuję Twoje zdanie do wiadomości ;) Pragnę jednak zauważyć, że uważam, iż wątek główny jest "średniawy", a nie kiepski. Natomiast ciekawsze są misje poboczne, które poniekąd się łączą z bohaterami wątku głównego :)

Btw. nowy numer już jutro!

Wczytywanie...