1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

3d na xbox 360

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez dareox, Kwiecień 10, 2012.

1. dareox

dareox Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Hey
    Zakupiłem telewizor 3d i chciałbym pograć w gry 3d(mam CoD Black Ops).
    Gdy w ustawieniach gry zmieniłem obraz na 3d dostaje komunikat, że konsola ma być podpięta przez kabel hdmi, a moja konsola nie ma wyjscia na hdmi tylko na komponent hd. Po przełączeniu na 3d side by side mam 2 ekrany ale w telewizorze nie mogę przełączyć na obraz 3d.
    I teraz moje pytanie - jeśli kupię konwerter i podłącze konsolę do gniazda hdmi w tv to czy będę mógł grać w 3d?
    pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
  4. dareox

dareox Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No właśnie czytałem tamten temat, moje główne pytanie to czy gdy skonweruje hd komponent do hdmi będę mógł grać w 3d side by side?

5. dareox

dareox Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Na angielsko języcznym forum koleś miał podobny problem jak ja. Podłączył komponent do odtwarzacza dvd, który był następnie podpięty do tv za pomocą kabla HDMI i 3d side by side działa! Zamówiłem przez neta konwerter i za jakieś 2 dni dam znać czy działa.

Wczytywanie...

Poleć forum