1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

3diody nadal

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez zaton94, Grudzień 31, 2009.

1. zaton94

zaton94 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzisiaj znów wyskoczyły 3 diody :/ no i rozebrałem konsolę zmieniłem pastę ale nic to nie pomogło nadal świecą(diody d1 d2 i d3). Czy jeszcze cos można zrobic oprócz wymienienia pasty?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ingvar

Ingvar Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Brodnica
    Wyczyść wszystko sprężonym powietrzem. Nie baw się w żadne metody ręcznikowe bo owszem naprawisz klocka na 2-3 dni ale potem RRoD wróci możliwe że na dobre.

4. elricus

elricus Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A ja mam taki problem, od 11 miechów ma 360-tkę gram tylko w oryginały i do tego nie używane. A ostatnio coraz częściej zaczynają się pojawiać zwiechy podczas grania. Głównie w sandboxach :GTA4, FABLE 2, Saint`s Row 2. Nigdy nie ustawiałem konsoli pionowo więc to nie może być problem płyt. A za miesiąc kończy mi się gwarancja :(

5. adidas2009

adidas2009 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Polnocna czesc kraju ;).
    Jak masz problem stowrz swoj temat.
    Są, ale to i tak nic nie da, mozesz zrobic x-clamp wziac radiator aluminiowy od PC z wentylatorem nalozyc i nie skladac konsoli.

Wczytywanie...

Poleć forum