1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

3rod 0102

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez maciek360, Listopad 30, 2010.

1. maciek360

maciek360 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Olszany
    Witam :D

Dostałem w rozliczeniu xboxa 360 (xenon), który ma błąd 0102 (zimne luty...).

Rozebrałem konsolkę, wymieniłem pastę pod radiatorami, poodciskałem RAM, GPU i CPU. Odpaliłem konsole (dalej 3rod) i zostawiłem włączoną na 20min, wyłączyłem na minutkę i włączyłem ponownie. Konsola ruszyła bez rroda ale świeciła tylko zielona diodka na środku, te 4 się nie zapaliły. Napęd się wysuwał, zero obrazu i dźwięku. Pochodziła z 15minutek i znowu czerwone diody :/

Czy pomoże wygrzanie Hot Gun'em GPU, CPU ??

Mam Pistolet ale z małą końcówką (3mm).
    Pistolet grzeje się max do 500C^.
    Ile stopnie ustawić do grzania ??

2. Lotnik421 Xbox One

3. dzikrk

dzikrk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Nowy Dwór Gdański
    te 4 zapalają się jak masz 4 pady podłaczone jak 1 pad to jedna się swieci itp.

4. maciek360

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Olszany
    Ale podczas włączania x360 powinny się zapalić po kolei wszystkie i zgasnąć a u mnie nie zapaliły się ;)

Jaka ma być temperatura grzania ?? Nie chcę popalić żadnych elementów ;)

5. maciek360

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Olszany
  6. MrCybucH

MrCybucH Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    0102 to GPU niedawno miałem ten blad ale przed 0102 to miałem co ty teraz ze nie ma żadnego sygnalu tylko ten zielony power to powinno byc coś nie tak z CPU tak czy siak reb. trzeba bo nagrzewanie to na... tydzień? wystarczy

7. maciek360

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Olszany
    Naprawiałeś to ?? (sam czy ktoś)

8. ramoon

ramoon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Poznań
    hehe ja tez mialem kiedys xenon'a zepsul sie ten sam kod gpu padl na zimnych lutach...kupilem jaspera a z tym zrobilem maly skecz wlozylem plyte glowna do piekarnika na takich jakby nozkach z folii aluminiowej 180 stopni 10 minut plyta ostygla zlozylem wlaczylem i eureka chodzi...oczywiscie teraz juz tej konsoli nie mam bo sprzedalem jako uszkodzona po eksperymentach i ciezko powiedziec czy jest na chodzie ale szczerze watpie w to...jedyne co pomoze tak naprawde wyleczyc x'a z rroda to postawienie gpu na kulkach PB ale to wymaga prof. sprzetu i przede wszystkim fachowca ktory zna sie na rzeczy a nie tam jakiegos niedzielnego serwisanta z **** wzietego

9. wroona

wroona Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nic niedociskaj i nic niegrzej bo niebędzie co naprawiać. Skuteczna naprawa to rebaling kulek. Żeby roztopić orginalne kulki potrzezebujesz dobrego podgrzewacza od spodu płyty i infry lub hot aira od góry. Grzejąc tylko od góry niedasz rady.

10. ramoon

ramoon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Poznań
    oczywiscie ja mowilem o swoich eksperymentach na sprzecie ktory mi byl nie potrzebny itp....wroona nie wprowadzaj kolegi w błąd...do reballing potrzeba porzadnej stacji lutowniczej i wprawnego elektronika to o czym ty piszesz to zwykle reflow ktore przeprowadzaja amatorzy i taka konsola dluzej niz 1-2 msc nie podziała

Wczytywanie...

Poleć forum