1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

3rod ale konsola nadal działa Oo

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez gumis375, Luty 12, 2010.

1. gumis375

gumis375 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam! Dzisiaj podczas zwiedzania Wenecji w AC nagle wyłączyła mi się konsola. Odczekałem trochę, włączyłem z powrotem i mogłem swobodnie chodzić po menu, nie chciałem włączyć gry, bo boje się, że padnie na stałe...
    Co robić? Jest szansa, że bedzie działać? Da się jakoś zabezpieczyć przed ponownym wyskoczeniem 3 czerwonych diod? :(

Mam wersje FALCON, ma ona 2 lata, więc nie ma już gwarancji :(

2. Lotnik421 Xbox One

3. dererere

dererere Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    nieprawda ja mam konsole z węgier z 2008 z września i nmi niedawno (5miechy temu) zrobili naprawe 3rod(dokladnie E74) i gdzybys czytal na stronie to na bledy e(niestety niepamiętam które e:)) masz gwarancje na 3 lata! za darmo ci robia, mnie wyslali do czech i mi jeszcze wiatrak dolozyli :)
    EDIT:
    acha i mnie też dziś wyskoczyly na chwile 3rod podczas grania w Bitwe o Śródziemie 2 i sie przestraszylem i nie wlacalem przez 2 godziny. ale teraz śmiga i nic sie nie dzieje,ale troche mnie to zaniapokoiło

4. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    To że wyskakują 3 diody, a konsola dalej działa to nic nowego. Przestaw konsole w jakieś inne (chłodniejsze) miejsce i nie powinno się to na razie powtórzyć, ale pamiętaj żę to mogą być początki czegoś poważnego.

5. dererere

dererere Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    a to bylo pewnie dlatego że nadzialce bylem a w xboxa gralem 3 h i on tam stal przy piecu.
    :)

6. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    No to jak stał przy piecy, który był ciepły to już masz odpowiedź.

7. gumis375

gumis375 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Musze przyznać, że trochę spanikowałem. Wystarczyło poprawić kable od zasilacza i konsola działa jak należy :)

8. XboxArcade18

XboxArcade18 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lubin
    ale nawet jak by ci wyskoczyły te 3 diody to na to masz 3lata na diody masz 3 lata na inne usterki 2lata.

9. japon25

japon25 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    mój X maa 4 lata i stoi blisko kaloryfera a rooda nigdy nie miał nawet się nie zawiesił , połóżgo w dobrze przewiewnym miejscu i nie powinieneś mić problemów

10. Sobota

Sobota Guest

Tak jak kolega wyżej napisał :) Miałem ten sam problem :D zapaliły się 3 czerwone diody, myślę że spowodowało to ciepłe miejsce i ciasna półka. Od razu postawiłem go na stolik otworzyłem okno i teraz jest ok ;)

11. Malez

Malez Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Gryfino
    Dzięki Za Wszystkie Posty Już Bede Wiedzial Co sIĘ Dzieje Jak Zobacze 3 rod

Wczytywanie...

Poleć forum