3ROD czy nie??

Laksio

Banned
Użytkownik
Mi po po 30 min. grania pojawiły się 4czerwone migające diody i czrny ekran lecz potem wylączyłem konsole i podłączyłem znowu i było wszystko ok wie ktoś co to moze byc?
 

Bis

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
kabel źle dociśnięty chyba masz, albo jakiś luźny i wypada z konsoli
 

Ringus

Użytkownik
Użytkownik
Nie będę zakładał nowego tematu.

Wczoraj grałem do 4 w nocy w fifke. Dzisiaj po południu odpalam konsole a tu RROD. Trochę się spociłem:p Wyłączyłem konsolitę poczekałem kilka minut odpaliłem i działał. Wyłączyłem go. Godzinkę temu odpaliłem konsolę ponownie i tu znowu RROD. Ponowne odpalenie pomogło. Dodam że mam Falcona z lipca 2008, który nie jest jakoś nadmiernie używany(przez pół roku jak go mam zdobyłem tylko 2000 pkt:p). Mogę coś w tym momencie zrobić?
 

pepa

Banned
Użytkownik
Witam, podciągnę moją sprawę pod ten temat, bo chyba pasuje. A mianowicie, pograłem sobie ze 30 min w assasina, po skończeniu gry zostawiłem włączoną konsolę na dashboardzie i po kolejnych 20min pojawiły się coś jakby kropki (artefakty) na avatarze, po odpaleniu gry było to samo. Sytuacja wróciła do normy po wyłączeniu konsoli na jakieś 10 min. Dodam, że nie wyskoczyły żadne błędy, a wersja konsoli, to elite falcon. Ktoś się z czymś podobnym spotkał?? Czy też mam się szykować na roda? Z góry dzięki za pomoc.

EDIT
Qrcze właśnie odpaliłem grę i po 2-3 min to samo, cały obraz w kropkach. Czyżby konsola się przegrzewała? Tylko czemu żaden błąd nie wyskoczył
Miałem podobny przypadek na Arcade Falcon 2 razy odpaliłem konsolę i kropki kreski nadal sie pokazywały.Za 3 razem powitało mnie E74.
 

zdzisiek664

Użytkownik
Użytkownik
Możesz odczytać kod błędu (te przyjazne czerwone światełka które do ciebie migają),może to być źle dociśnięty kabel albo duża buba konsoli.
Sprawdź tu masz linka:
http://x360iso.org/poradniki-sprzet/648-wytlumaczenie-wszystkich-bledow-rrod-e64-e65-e66.html
 

Ringus

Użytkownik
Użytkownik
Możesz odczytać kod błędu (te przyjazne czerwone światełka które do ciebie migają),może to być źle dociśnięty kabel albo duża buba konsoli.
Sprawdź tu masz linka:
http://x360iso.org/poradniki-sprzet/648-wytlumaczenie-wszystkich-bledow-rrod-e64-e65-e66.html
Chciałbym ale póki co rroda nie ma. Następnym razem to sprawdzę.
 

yaqub

Banned
Użytkownik
Mi przed chwila 3 diody zamigały 3 razy. To podociskałem kable i narazie działa. Te 3ROD pozostawia jakieś trwałe uszkodzenia na konsoli czy to taki jednorazowy błąd?
 

mikipl

Użytkownik
Użytkownik
mi tekstur nagle zaczelo nie odczytywac w Saints Row 2 i potem się zawiesił włączam a tu E74 poszedl do naprawy juz wszystko ok
 

ledzio

Użytkownik
Użytkownik
Koledzy wy tak narzekacie na te klocki ja mam roda ale się szybko przegrzewa ale oczywiście nie wszyscy zeby nikogo nie obtazić.A czy macie je w szawkach albo szparach np 30-30 i się dziwicie ze macie roda
 

calis

Użytkownik
Użytkownik
Do RINGUS-a :

Masz RROD-a. W zasadzie to tylko kwestia czasu zanim zacznie na stałe wywalać trzy czerwone diody. Miałem podobnie, pojawił się a po kilku dniach mogłem grać i znowu się pojawiał po 2 tyg i znowu zostawiałem na kilka dni i tak w kółko przez 1,5 miecha aż w końcu siadł na dobre :( Trzeba oddać do serwisu niech Ci poprawią połączenia na płycie pod GPU i założą nową pastę - będzie działać :) Tylko żebyś nie wpadł na genialny pomysł wygrzewania konsolki w ręcznikach !
 

Do góry Bottom