1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

3ROD poraz pierwszy ;o pomóżcie proszę :|

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez tom327, Sierpień 4, 2009.

1. tom327

tom327 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ok, grałem sobie w crackdowna jakieś 30 minut zabili mnie :)confused:) i poszedłem do komputera (obok stoi) a grę zostawiłem włączoną. I tak ze 20 minut przy kompie posiedziałem a tu reset kompa i xbox(chyba też reset) i wywalił czarny ekran i 3 diody ;/ (nie zielone :DD) Takie jakby mignięcie prądu ale w drugim pokoju tv się nie wyłączyło :( Teraz włączyłem xboxa, na dashu tylko i tez już z 10-15 minut jest włączona. Sprawdzam czy sie powtórzy, czy mam włączyć lepiej tą samą grę może ? Pomóżcie mi :/ konsola ma 7 miesięcy i kilka dni. Nigdy wcześniej mnie to nie spotkało.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Tharwynn

Tharwynn Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Piekary Slaskie
    praktycznie zawsze cos takiego jest jest to podobne do tego jak w czasie gry wyciagasz powoli kabel z zasilacza tak zwany fake rrod. nic ci sie nie stanie nie martw sie;d

4. falcon1984

falcon1984 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    LOL To nie ROD, po prostu prądu na chwile nie było, tak samo jest jak kabel nie jest wsadzony dobrze do konsoli. Graj i powinno być wszystko ok, dociśnij kabel dobrze na wszelki wypadek

5. arkadiusz_89

arkadiusz_89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polska
    Nic dodać nic ująć. Popieram kolegę wyżej bo dobrze prawi. To był po prostu chwilowy spadek napięcia także bez paniki.

6. tom327

tom327 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    prąd był bo jak mówiłem w drugim pokoju TV się nie wyłączył, no chyba że przypadkowo :p Ale jak zobaczyłem diody to podbiegłem szybko i sprawdziłem jakie powietrze leci z tyłu konsoli no i było ok, tak jakbym grał za każdym razem. Wcześniej miałem też czerwone diody ale wtedy wiedziałem o co chodziło bo kabel od obrazu był ledwo co włożony. A teraz tak nagle nie wiadomo dlaczego. Minęło ponad pół godziny i diody nie wyskakują czyli chyba wszystko ok. :)
    Jakby się coś działo to napisze potem w tym temacie.

Jak narazie dzięki za odpowiedź :D

7. falcon1984

falcon1984 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    No ale jeśli komp też załapał reseta to musiało być coś z prądem, jakiś chwilowy zanik lub skok napięcia :p

8. mat01

mat01 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Takie rzeczy to normalka. Ja to nazywam chwilowym brakiem zasilania

9. xboxik

xboxik Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ja mysle ze raczej skok napiecia.

RoD to ogolny blad systemowy Czyt. moją Sygnaturke.

Wczytywanie...

Poleć forum