1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

3rod w Jasperze

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez mr.bob, Maj 7, 2011.

1. mr.bob

mr.bob Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.
    Wczoraj zdarzyła się najczarniejsza wizja każdego posiadacza x-a, otóż mój x-box złapał 3rod'a :( Fakt ten jest dla mnie nieprawdopodobny, bo grałem na nim raz na miesiąc i to maksymalnie z 3h. X-a kupiłem 1,5 roku temu i korzystałem z niego bardzo rzadko, dodatkowo specjalnie wydałem więcej kasy aby to była mniej awaryjna wersja - Jasper. Co mogło spowodować 3-rod'a? Bo nie chcę mi się wierzyć, że się przegrzał - włączyłem go pierwszy raz od marca i wyskoczył ten błąd po włączeniu gry. Zresetowałem go wtedy i podłączyłem kable jeszcze raz, włączyłem grę i nawet jedno okrążenie w forzie przejechałem. Po tym znowu wyskoczył 3rod i teraz już wywala go po włączeniu konsoli. Co o tym sądzicie?

2. Lotnik421 Xbox One

3. rafal123_1985

rafal123_1985 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    jaki masz kod błędu?

4. mr.bob

mr.bob Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    żaden błąd nie wyskakuje, czarny ekran jest

5. KULA

KULA V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Szczecin
  6. Padi1

Padi1 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    mialem doklanie tak samo, zanioslem na serwis i powiedzieli mi ze przegrzanie a jestem raczej niedzielnym graczem. Jak jestes ze slaska moge polecic dobry serwis w Katowicach

7. mr.bob

mr.bob Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    chciałem sprawdzić kod błędu według filmiku #kuli i udało mi się jeszcze 15 min pograć zanim konsola padła, więc wychodzi, że jest to błąd 0003. Dużo naprawa tego by wyniosła?

@padi1, jestem z Torunia, ale dzięki ;p

8. PIIEETTRRAASS

PIIEETTRRAASS Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    W profesjonalnym serwisie ok 200zł i zazwyczaj dają gwarancję na 3 miesiące lub więcej ;)

9. valentine28

valentine28 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    jeżeli kupiłeś konsole 1,5 roku temu ( w sklepie) i masz paragon to oddaj na gwarancje. Na rroda sa 2 lata gwarancji

10. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    skoro kupiles 1,5 roku temu to powinienes miec jeszcze gwarance od wujka Gatesa na rroda

11. bgszef

bgszef Banned

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Cie znam skarbie?
    A tak poza tym gwarancja MS na rroda jest 3 lata, wiec na bank jeszcze jest na gwarancji.

12. graveler

graveler Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Płońsk
    Gwarancja jest o ile masz jeszcze plomby. W zasadzie nie wmusisz mieć nawet dowodu zakupu, ale plomby są ważne, bo inaczej konsola wróci do Ciebie taka, jaką wysłałeś.

13. Grom

Grom Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Szczecin
    ja na jasperze, 1rok wogole nie gralem tak jak ty, raz na ruski miesiac, teraz ostro gralem po 4-5h dziennie i w pewnym momencie w assasin creed 2 3RROD i czarny ekran jak ty. Ja odlaczylem konsole i podpialem wszystko w inny kontakt i podociskalem zasilacz bo czasem lekko sie odpinaly i juz dziala

14. UKEN

UKEN Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No niestety Jasper tez jest podatny na blad 3ROD - choc istotne jest by sprawdzic kod bledu i czy dotyczy on napewno ukladu graficznego.
    Jesli chodzi o naprawe, to bardzo czesto pomaga reballing GPU.

Jednak z doswiadczenia powiem ze blad ten potrafi wrocic, nawet po wykonaniu takiej naprawy i postawieniu na kulkach olowianych.
    Niestety zrodla nowych prockow do Jaspera nie ma, chyba ze wylutowac ze sprawnej konsoli, ale to juz by bylo calkiem nieoplacalne.

Najlepiej chyba by bylo sprzedac na czesci na allegro i zakupic Slimke

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  15. adrian1389

adrian1389 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Raszyn
    Trzymałeś konsole w szafce bez przewiewu, lub miałeś zakryte wyloty powietrza?

Wczytywanie...

Poleć forum