1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

3rod w nowej konsoli

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez wukey, Grudzień 15, 2008.

1. wukey

wukey Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Kupiłem przedwczoraj w carrefourze nowego x360 arcade. Podłączyłem zgodnie z instrukcją. Naciskam guzik na konsoli a tam zaczynają świecić trzy czerwone lampki:(. Po wielu próbach udało mi się uruchomić konsolę i zapodalem płytę z grami która jest w zestawie z x360. Pograłem ponad godzinę i wszystko było ok. Następnego dnia po okolo 30minutach grania zniknął obraz i zaświeciły się znowu trzy czerwone lampki:(. Zostawiłem konsolę w spokoju do wiczora. Gdy odpalilem ją wieczorem sytuacja się powtórzyła:mad:...sprawdziłem kod błędu i wyszło mi że jest to 0003. Czy jest możliwość że kupiłem zepsutą konsolę? Co z tym zrobić?

2. Lotnik421 Xbox One

3. cubone666

cubone666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Polska
    proste oddaj do sklepu z gwarancja wymienia ci na nową ale najpierw musisz zadzwonic do oddzialu microsoftu i zarejstrowac konsole w sumie na xboxa obowiazuje zasada door to door takze nawet nie musisz isc do sklepui kurier sam przyjedzie po konsolke tylko musisz zadzwonic to microsoftu oddzial jest w czechach chyba na forum jest gdziez numer 0800 i cos tam dalej
    aha i oile nie masz flasha oczywiscie bo jak masz to pozamiatane ;P

4. wukey

wukey Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Spoko. Jak już pisałem konsola jest nówka ze slepu...żadnych przeróbek

5. obcy33

obcy33 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Grudziądz/Świecie
    masz 14 dni w których możesz zwrócić konsolę do sklepu. ale najpierw zadzwoń do m$

6. skinny500

skinny500 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    TG
    Możesz podać jakieśparagraf pod jaki podlega oddawanie do 14 dni? Z tego co mi wiadomo coś takiego nie istnieje, jedynie 10 dni w przypadku zakupów przez internet (i tylko wtedy)

7. PiaER

PiaER Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Auvergne
    Paragraf, po prostu tak jest. Mozesz spytac sie w dzaile gwarancji danego skleu ile czasu trwa okres czy konsola jest sprawna. Mozna powiedziec, ze konsoli ani razu nie dalo sie uruchomic to wtedy sklepy zazwyczaj daja nowy sprzet. O ile sie nie myle jest to gwarancja rozruchowa.

8. xboxik

xboxik Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Mozesz oddac w 14 dni roboczych, takie jest prawo, trzeba posiadac paragon.

9. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    To radzę przejrzeć trochę nt prawa. Nie ma nigdzie napisane, że ma się 14 dni na oddanie sprzętu. Jest jedynie 10 dni w chwili kupowania przez internet. A tak to sklep nie musi przyjąć takiej konsoli, bo zawsze jest gwarancja... W sklepie też powiesz, bo tak jest?! Oni każą Ci przedstawić konkretny paragraf a takowego nie znajdziesz ;)

Jak od razu nie była sprawna to możesz skorzystać z tytułu niezgodności towaru z umową i domagać się wymiany.

10. xboxik

xboxik Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Bym im pokazal gdzie jest prawo, dzwonil bym do MS i zrobil porute ze sprzedaja zepsuty sprzet to kurier by jeszcze przyjechal z nowa konsola!

11. Pablooo88

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Hahahahaha :yeye: to było dobre ;) Już to widzę jak przyjeżdżają z nową konsolą :D Powiedzieliby, że przyjedzie kurier zabrać konsolę na gwarancję i nic byś nie mógł zrobić... Myślisz, że oni by się Tobą przejęli?! Na jakim Ty świecie żyjesz?! ;)

12. Tomek2009

Tomek2009 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    SZCZERZE WSPÓŁCZUJE!!!
    :eek::eek::eek::eek:

13. kamilozo

kamilozo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    widze ze archeologia sie szerzy ;) nie wiem po co odkopywac watek sprzed ponad 7 miesiecy

14. vaalery

vaalery Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Wedlug mnie zrobiles najglupsza rzecz konsole kupuje sie w empiku,media expiert,markt anie carfurze.Nie dosc ze napewno przeplaciles to kupiles jescze popsuta i pewnie z przed roku.Najlepjej kupic na allegro.

Szkoda

15. Pablooo88

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Bez przesady. W takim Mobisofcie to właśnie jest taniej i pewnie. W MM ceny są czasami z kosmosu ;) Chociaż ja sam tam kupiłem Premium za 780zł ;)

16. wukey

wukey Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Spoko spoko konsola była dobra i śmiga do dziś bez problemów...poprostu za słabo były podpięte kable do konsoli:confused:...podłaczyłem jeszcze raz i działa...nie widze różnicy w którym z hipermarketów kupujesz konsole, w każdym mogą ci wcisnąć szajs. Można sprawdzić jaki to model i kiedy wyprodukowany...a cena była najniższa w tamtym czasie ze wszystkich slkepów...599pln. Pozdro

Wczytywanie...

Poleć forum