1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

3rod ???

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez XBOX-M4ST3R, Wrzesień 6, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. XBOX-M4ST3R

XBOX-M4ST3R Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    69
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Witam dzisiaj po półtorej godziny grania zauważyłem że leci lekko ciepłe powietrze. póżniej jeszcze trochę pograłem nie wyłączając konsoli i w tym czasie sprawdzałem i dalej było chłodne potem wyłączyłem. póżniej włączyłem na dosłownie chwile i było odrazu minimalnie cieplejsze niz wczesniej.
    Moje pytanie jest takie czy to jest 3ROD(rrod):confused:?? Konsola to Falcon z sierpnia.
    Aha i żadnych diód nie było.Czekam na odp...

2. Lotnik421 Xbox One

3. Mizuro

Mizuro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Łódź
    Mhhmm.
    Przestań panikować, jeśli 3rod będzie chciał nawiedzić twoją maszynkę to prędzej czy później to zrobi.Puki co ciesz się z gry i nie zamartwiaj się pierdołami.

4. wujekbill

wujekbill Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kruszwica
    Jak się nie mylę, to powinno po chwili grania lecieć ciepłe( ale nie gorące) powietrze.

5. XBOX-M4ST3R

Polubienia:
    69
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    tylko troche dziwne bo mi po poltorej godiny lecialo chlodne
    teraz gralem to chyba bylo normalne wiec nie wiem o co chodzi

6. ms_crew

ms_crew Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Jezu ale panikujecie
    u mnie raz leci cieple raz chlodne zalezy jak temp w pokoju. Jak mam otwarte okno to leci chlodne a jak zamkniete to cieplawe. Przestancie sie przejmowac. Bedzie dobrze :)

7. -Torreno-

-Torreno- Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Wisbech
    u mnie gdy pogram z godzinkę leci ciepłe powietrze cały czas;p

8. todson88

todson88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jak leci chlodne to pasta juz jest do wymiany tzn stara juz ...nie ma po niej sladu(prawie) wiec najlepiej jak bys nalozyl nowa. Mialem tak ostatnio a mam falcona z sierpnia 2008 jak i ty. Poczytalem o tym powietrzu z falconow wiec sprawdzilem co i jak i sie przerazilem tym co obejrzalem po rozebraniu konsoli. Nalozylem nowa ,arctic silver 5 no i jest gitara,powietrze leci z tylu ciepelko a po bokach chlodno.Cool..wiec zalecam zmiane pasty.

9. XBOX-M4ST3R

Polubienia:
    69
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    :mad: kurcze znowu leci chłodne. trudno co bedzie to bedzie. temat uwazam za zamkniety

10. Qazimodo

Qazimodo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Alfa Centauri
    niektóre gry są bardziej wymagajace i wtedy procesor graficzny bardziej się grzeje i leci cieplejsze powietrze ,a niektóre nie obciążają tak układu i wtedu leci chłodniejsze powietrze . poza tym w xboxie jest automatyczna regulacja prędkości obrotowej wiatraczków w zależnoości od wydzielanego gorąca więc raz będzie ciszej,a raz głośniej raz cieplej a raz zimniej zanim wiatraki wyrównaja temperaturę wewnatrz xboxa (chyba że ktoś przerabiał zasilanie wiatraków i ustawił na stałe np.12Volt) nie ma sie czym przejmować tylko grać !

11. -Torreno-

-Torreno- Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Wisbech
    Z xboxa zawsze leci ciepłe powietrze z tyłu.( a niby gdzie wiatraki mają wydmuchiwać swoje ciepło;d)
    Tak wiedz każdy ma ciepłe z tyłu powietrze wiedz szafa gra;p

12. WiLkU

WiLkU Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Niestety nie , jak kolega wcześniej pisał jeżeli nie masz pasty na procku to będzie z tyłu leciało zimne powietrze - a to jest nieprawidłowe ,sam to praktykowałem .

13. sloniu

sloniu trolololololo V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    u mnie po 30 minutach grania leci ciepłe powietrze, nawet z moim chłodzeniem (szukajcie a znajdziecie :p) leci ciepłe. Więc po co panikować? Jak bedziesz mieć RROD'a to założysz temat o RROD. Nie pisz co chwila o tym, że ciepłe powietrze leci z xboxa... :whistle:

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum