1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

3RROD 0020 serwis

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez darkrytur, Styczeń 8, 2011.

1. darkrytur

darkrytur Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Konsola stała ponad 3 tyg. nie ruszana. Dziś odpaliłem GTA4, po chwili pojawiły się artefakty, gdy wróciłem do menu i znowu do gry, było dobrze i znowu artefakty. Więc wyłączyłem konsolę i przy próbie włączenia mam 3RROD (0020).

Czy opłaca się naprawiać?
    Myślałem o tym serwisie:

PROFESJONALNA NAPRAWA XBOX 360 *3ROD* - KOSZALIN (1402149895) - Aukcje internetowe Allegro

Poza tym, ile bym mógł wziąć za XBOX 360 + 20GB + pad przewodowy, zasilacz 175W, Falcon z 2007-09 z 3RROD?

2. Lotnik421 Xbox One

3. onix212

onix212 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    naprawa wytrzyma 2-3miesiace i bedzie to samo .po takich serwisach mialem juz 4razy naprawiana .naprawic i sprzedac pozdrawiam

Wczytywanie...

Poleć forum