1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

3rrod 0022

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez TheJablecznik, Marzec 18, 2013.

1. TheJablecznik

TheJablecznik Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Mam 3 rrod wiem ze to kod 0022. Wiem ze to zimne luty jak je naprawic i pod czym sa te zimne luty ? Cpu czy gpu i gdzie one sa i jak wygladaja? Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Odp: 3rrod 0022

Żeby to naprawić trzeba specjalistycznego sprzętu. 0022 może to być uszkodzone cpu lub gpu lub luty pod którymś z nich.

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

4. dzuniordgc

dzuniordgc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Błąd 0020 jest to przegrzanie . Wymiana CPU, najprawdopodobniej procesora . Oddaj to do jakiegoś serwisu, samemu bawiąc się w to możesz pogorszyć sprawę...
    Jak naprawisz to od razu sprzedaj i kupuj nową . XBOX360 Slim albo XBOX360 z płytą główną Jasper - one są bezawaryjne .

5. RuNNerka

RuNNerka Banned Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków
    Kolego tu chodzi o 0022 a nie 0020

Sent from my iPhone 4 using Tapatalk

Wczytywanie...

Poleć forum