1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

3RROD kod 0020

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez dreadzikpl, Listopad 21, 2010.

1. dreadzikpl

dreadzikpl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Piotrków Trybunalski
    Na wstępie chciał bym zaznaczyć iż czytałem wszystkie tematy na ten temat i pisze kolejny z nich w poważnym celu a nie chęci nabicia posta tudzież nie jestem dzieckiem "neo" które nie umie szukać.
    Witam.
    Zakupiłem konsolę z 3RROD.Po podpięciu do zasilania dopiero dzisiaj zobaczyłem, że palą się jednak 4 diody (albo to odbicie światła) a kod błędu to 0020. Czytałem wiele tematów i już sam nie wiem co jest uszkodzone dlatego pytanie do was.Konsola jest z 2007 roku model premium oznaczenia z konsoli "12V---16,5A;5V---1A" a z zasilacza "Output DC 203W" dodam iż konsola jest przerobiona i wg. sprzedającego jest to przeróbka chipem? Rozebrałem konsole i sprawdziłem wszystkie kondensatory itp. są one w nienagannym stanie tj. zero spuchnięć ani tym bardziej pęknięć.Wyczyściłem cały kurz ze środka i.... tyle mojej interwencji.Dalej nie chcę ingerować ponieważ nie ukrywając boję się ,że coś zepsuje.Bardzo prosił bym o szybką odpowiedź bo nie wiem czy dawać ją na serwis czy samemu próbować napraw.

2. Lotnik421 Xbox One

3. [PL]Kadrom

[PL]Kadrom Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Jeżeli masz odpowiednie nażędzia i ręke chirurga zrób reballing, ale lepiej będzie jak ją oddasz do serwisu, bo to na 75% kulki pod GPU

4. Qazimodo

Qazimodo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Alfa Centauri
    0020/0023 - Problem z Bootowaniem

0020 See Error E08

E08: Unconfirmed: General I/O Malfunction, could be caused by an error with any of the I/O devies such as A/V port, USB, Hard drive, DVD drive, etc. over torquing of the AV or heatsync bolts can cause this error.

5. dreadzikpl

dreadzikpl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Piotrków Trybunalski
    odpalałem konsole zarówno z dyskiem jak i bez i z podpiętym dvd i bez. cały czas ten sam błąd.

Wczytywanie...

Poleć forum