1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

3RROD po aktualizacji dashboardu

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Cooking, Kwiecień 29, 2011.

1. Cooking

Cooking Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Cześć.

Mam problem ze swoją konsolą i waham się czy oddawać ją do serwisu. Otóż jest to Xbox 360 z końca 2007 roku, przerobiona na Ixtreme 1.3(gry z wave2 działają). Ostatnio nagrałem sobie grę Mortal Kombat i po włożeniu płytki musiałem zaktualizować dashboarda. Zrobiłem to, ale po resecie konsola wywaliła błąd E71 i 1 czerwony ring. Po resecie okazało się, że soft się nie zmienił. Wgrałem więc go na pendrive'a ze strony MS i przy instalowaniu z niego, po resecie pojawiły się pierwszy raz 3 czerwone diody. Płyta z grą była w środku, a gdy ją wyjąłem i zresetowałem włączyła się normalnie i wersja dashboardu była najnowsza. Przez kilka dni spokojnie grałem w nowe gry, lecz wczoraj po zakończonej grze zostawiłem płyte w napędzie i przy włączeniu jej dzisiaj mam już permanentne 3RROD. Czy ktoś spotkał się z podobną sytuacją i wie, co może być przyczyną? Czy jedynym wyjściem jest serwis i reballing albo reflowing? Może to bios albo eeprom? Dodam, że teraz przy włączaniu inne dźwięki się wydobywają z konsoli, ale to pewnie normalne przy 3rrod.

Pozdrawiam.

Wczytywanie...

Poleć forum