1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

3x Dash - Pytania

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Vesp, Grudzień 27, 2010.

1. Vesp

Vesp Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    1. Czy jeśli to wykonam to mogę potem bez problemu wgrać LT + ? (chcę w tym tygodniu pograć bo mam ekran 127" potem planuje zaktualizować)
    2. Czy aby zaktualizować dash (3krok) muszę patchować grę tym sposobem http://xboxforum.pl/iso-f31/przygotowanie-obrazu-iso-do-gry-na-lt-73831.html ? czy nie muszę ?
    3.Czy takie aktualizacje mogą mi coś uniemożliwić w późniejszym korzystaniu z konsoli ?
    4. Aktualnie mam dash
    Wiem że muszę mieć dash
    więc rodzi się pytanie czy mam zaktualizować od razu do 9199 czy muszę po kolei wszystkie dashe instalować ? - Prosiłbym o linki do tych dashy bo nie mogę znaleźć

5. Mam Assassin's Creed Brotherhood, RF może być czy musi być PAL ?

GRAM OFFLINE

Z góry dziękuję :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. rs.pect

rs.pect Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    gdzieś w Polsce
    1. Tak. LT+ będzie zawsze działać, niezależnie od wersji systemu.
    2. Nie musisz, ale lepiej przygotować się na przyszłość, by działało na LT+.
    3. Nie. Sam mam 3x update i gry z patchami LT+ działają git.
    4. Możesz od razu wrzucać 3x update, nie musisz dawać 9199.
    5. Nie. Wersje RF (Region Free) zadziałają na każdej konsoli. Nie ma to żadnego znaczenia, czy RF, czy PAL.

4. Vesp

Vesp Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    odnośnie pkt:

4. A jeśli zaktualizuję do 9199 to nic się nie nie stanie tak ? będę mógł dalej użyć 3x dash ?
    5.
    Mam rozumieć że nie może być RF ?

+6 Czy aby grać w NFS:HP na 3x dash muszę patchować grę tym http://xboxforum.pl/iso-f31/przygotowanie-obrazu-iso-do-gry-na-lt-73831.html ? Czy zadziała bez ?

5. rs.pect

rs.pect Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    gdzieś w Polsce
    4. Tak. Nic się nie stanie. Nie możesz jedynie cofnąć aktualizacji.
    5. Na konsoli PAL zadziałają wszystkie gry PAL oraz Region Free. Napisałem "Nie", bo "Nie musi".
    6. Zadziała nawet bez, ale gdyby zaszła konieczność instalacji nowszej aktualizacji systemu, to musiałbyś wgrać LT+, więc lepiej zawsze wgrywać patche LT+, one nic nie zmienią, jeśli masz inną wersję niż LT+. Poza tym nie musisz używać ppf-o-matic, abgx360 sam wgra patche AP 2.5, jeśli trzeba i takowy patch jest dostępny w bazie. Do polskich wersji nie ma patchy, ale powstała nowa metoda: kopiowanie polskich plików językowych do angielskiej wersji, która posiada swój patch AP 2.5.

Wczytywanie...

Poleć forum