1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

3x Dash (Pytanie)

Temat na forum 'Oprogramowanie' rozpoczęty przez mmkornas, Grudzień 1, 2010.

1. mmkornas

mmkornas Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Mam takie pytanie czy jak odpaliłem tym sposobem AC:B to jak aktualizuje dasha z Live-a by pograć przez neta to dalej będzie działał ten sposób . Nie mam LT+

2. Lotnik421 Xbox One

3. Befa

Befa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    nie :(

4. mmkornas

mmkornas Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    czyli wgl nie mogę wejść do live'a ?

5. PeeROeSTeO

PeeROeSTeO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Czę100chowa__WŁÓKNIARZ!!!
    Nie będzie działać ponieważ beta dasha którą masz zainstalowaną zostanie zastąpiona przez aktualizacje oficjalnej wersji z live'a i luka na zabezpieczenie AP 2,5 zostanie załatana. Czyli lipa z wszystkimi grami które posiadają ap 2,5. Jedynym sposobem jest LT+

Wczytywanie...

Poleć forum