1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

3x free M$P. - jakie rozwiązanie?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez V.V, Listopad 23, 2010.

1. V.V

V.V Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Elbląg
    Witam, otóż przeniosłem swoje 3 konta na PL LIVE . Na każdym dostałem po 800 MSP. Dwa zupełnie zbędne jedno podstawowe. Otóż mam kilka pytań :

1) Czy jeżeli kupię ubranie dla Avatara na którymś ze zbędnych kont, mogę jakoś użyć go na podstawowym?.
    2) Jeżeli kupię grę/mapy do gry to na którymś - | | = [..]
    3) Jeżeli usunę zbędne konta kupione na nich elementy usuną się razem z nimi ?

Przepraszam za poziom pytań, ale nie miałem nigdy dotyczenia z pkt msp...

2. Lotnik421 Xbox One

3. hankok

hankok Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Mozesz je zaladowac na swoje podstawowe jedno i bedziesz mial 2400 :)

4. V.V

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Elbląg
    o kuźwa ;< to mi powiedziałeś ;D Już wklepałem każde na inne konto.. Ale jestem tępy.... ;//////////////////////
    Więc zostaje mi opcja taka jak w pytaniach.. tylko jakie odpowiedzi?

5. hankok

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Hehe ubranka nie uzyjesz na innych kontach tylko na tym ktorym kupiles - dodatki DLC bedza dzialac na wszystkich kontach tej konsoli i jak usuniesz konto to bedziesz mial do wyboru czy usunac tylko profil czy profil i elementy - no to tyle.

6. V.V

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Elbląg
    I jak usunę to dalej będę mógł grać w pobrane DLC?
    Cholerka.. ehh normalnie nie potrzebnie napisałeś mi tego posta z połączeniem mps.. teraz mam kaca moralnego.. no nic za pośpiech się płaci..

7. hankok

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    jak usuniesz profil z elementami to skasujesz jak sam profil to bedziesz mogl korzystac. No troche sie pospieszyles.

8. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Jak chcesz kupić ciuszki do avatara to najlepiej z tego "głównego" gamertaga, by został przypisany do twojego avatara i twojego konta, dlc do gier typu dodatkowe mapy czy misje możesz kupić na tych 2 pozostałych, pobrać na dysk i grać normalnie w to dlc na "głównym" gamertagu, jak będziesz chciał jeszcze raz to dlc pobrać to musisz wejść na gamertaga "pobocznego" z którego kupiłeś to DLC. Pozdro, i współczuję błędu, bo ja mam 2 konta i dostałem 2x800msp i doładowałem na moje główne :)

9. elcidx

elcidx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    A mam pytanie w związku z tym, czy mógł bym po prostu stworzyć sobie dodatkowe 3 konta (limit 4 na jednej konsoli) i stworzyć je w UK a potem przenieść na PL i dostać na nie punkty?

10. jakubkameleon

jakubkameleon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    :) Ten numer nie przejdzie punkty promocyjne są dla osób które zarejestrowały konto przed 10 listopada 2010r na inny kraj a potem migrowali je na polską usłgugę xbox live.

Wczytywanie...

Poleć forum