1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

3x Pytanko FIFA 11

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Hidder, Listopad 16, 2010.

1. Hidder

Hidder V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kłodzko
    Witam, mam pytanie do tych forumowiczów, którzy grali już w najnowszą fifę. Czy w trybie menadżera zdarza się błąd typu minusowego stanu finansowego klubu ? W fifie 10 nie raz mi on tą grę obrzydził :( Chodzi o sytuację, gdy po graniu klubem np. jeden lub więcej sezonów chcemy przejść do innego klubu, przechodzimy a tu kuku bo klub ma dług. Nie pamiętam dokładnie ile, ale coś koło 2 miliardów na minusie ://////. Jak nawet po prostu użyłem symulatora do końca sezonu z danym klubem na minusie i przeszedłem do następnego to i tak dług znalazł się znowu na koncie nowego klubu. Czy w nowej fifie ktoś zauważył takiego buga ???

Drugie pytanko, czy w trybie gwiazdy (na boisku czy też pomiędzy słupkami bramki) kluby biorą udział w pucharach czy też tak samo jak w fifie 10 mamy do zagrania mecze w lidze i reprezentacji ?

Ostatnie pytanie, czy ktoś zauważył jakieś inne problemy w fifie 11 ?

Wczytywanie...