1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

4:3 czy panoramiczny

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Tommy47, Czerwiec 3, 2010.

1. Tommy47

Tommy47 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    witam

mam takie pytanko odnośnie proporcji ekranu - lepiej brać 4:3 czy panoramiczny? i jeszcze jedno - lepszy monitor czy telewizor? interesowało by mnie jakieś 30" w granicach 500-700zł

2. Lotnik421 Xbox One

3. mistrzmtb

mistrzmtb Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Zielona Gora
    Za tą kwotę to monitor 24 cale z 16:9

4. biperus

biperus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Raccoon City
    Zależy co masz na myśli jako telewizor - jak LCD to zdecydowanie tv :) wiem wiem... napisałeś że w granicach 500/700zł.
    Jak tak to bierz monitor bo na zwykłym tv to już żadna przyjemność... I panoramę

5. Tommy47

Tommy47 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    nie musi być koniecznie nowy. nie dałoby się taniej? ew. jak nie byłoby innej opcji to bym uzbierał te 1000zł, ale jest jakaś szansa zgarnąć nawet te 27" za 800zł? i jak 27" to - ponawiam swoje pytanie - monitor czy telewizor i 4:3 czy panorama?

edit: jak pisałem tego posta to jeszcze nie było biperusa, więc nie bierzcie mojego posta za odpowiedź na post w/w usera

6. KrystekxDD

KrystekxDD Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    monitor w sumie od tv jest tanszy a jak juz kupujesz to tylko panorama

7. michu282

michu282 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wronki
    W Mediamarkcie jest teraz promocja, że samsung 27" hdready kosztuje 850zł jeśli dobrze pamiętam.

Wczytywanie...

Poleć forum