4 Czerwone Diody

thomas2549

Użytkownik
Użytkownik
Witam włączyłem dzisiaj xboxa i chciałem zagrać w grę, podczas ładowania usłyszałem jakby pisk wydobywający się z konsoli i gra się zawiesiła, zresetowałem konsolę i zaczęły palić się 4 czerwone diody, kod błędu 0110. Co może być przyczyną, odłączałem wszystkie kable i podłączałem z powrotem. Czy to może być uszkodzony kabel AV?
 

mlodybalon

Użytkownik
Użytkownik
taki kod błędu to problem z ramem. Prawdopodobnie kule się przepaliły. Ratuje cię raczej tylko serwis.
 

vMjuzik

Użytkownik
Użytkownik
Nie wykryto kabla AV
Rozwiązania:
- Upewnij się, że kabel AV jest podłączony prawidłowo do konsoli Xbox 360.
- Odłącz kabel AV od konsoli Xbox 360, a następnie podłącz go ponownie do konsoli Xbox 360.
- Jeśli cztery czerwone kontrolki nadal migają, spróbuj przetrzeć metalowy obszar zestawu AV przy użyciu suchego, gładkiego materiału. Metalowy obszar to ten koniec, który jest podłączany do konsoli. Starannie przetrzyj i wyczyść metalowy obszar, a następnie spróbuj ponownie podłączyć zestaw AV.
- Jeśli kabel AV jest podłączony prawidłowo, ale cztery czerwone kontrolki nadal migają, użyj innego kabla AV, jeśli masz taką możliwość.
- Jeśli po wykonaniu tych czynności cztery czerwone kontrolki nadal migają, konsola Xbox 360 może wymagać naprawy.

Cytat z Postu " Offtopic'a "
 

Szocik

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Kolego wyżej, mylisz się błąd kabla AV wygląda tak: 1022


0110 -błąd (RAM) / błąd CPU - zimne luty.

Wystarczyło wpisać u wujka google: xbox kod błędu 0110 i pierwsze 3 tematy wyjaśniły by, w tym 2 z tego forum.
 

vMjuzik

Użytkownik
Użytkownik
Racja ; / przepraszam za niedopatrzenie i mam nadzieje, ze nie wprowadziłem w blad. pozdrawiam.
 

thomas2549

Użytkownik
Użytkownik
Dzięki za pomoc i chciałbym się zapytać jakie są koszty naprawy?

@DOWN Jeszcze jedno pytanie, czy taki reballing pomoże na 100 % i czy na długo wystarczy?
 

mlodybalon

Użytkownik
Użytkownik
Byłem pierwszy ale to nic. naprawa koło 150 zł musisz zrobić reballing w serwisie.
 

Pundani

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
ja bym ci radzil nie naprawiac tego poniewaz blad i tak predzej czy pozniej powroci. Ja w zeszłym roku miałem podobny problem oddalem do serwisu swoja konsole zaplacilem 150zł po tyg grania nawet nie calym pojawil sie ten sam problem serwis dal mi 3 miesieczna gwarancje wiec wyslalem ponownie konsola pochodziła 3tyg. i znowu ten sam blad wiec juz sobie dałem spokoj mogłem oczywiscie wyslac poraz kolejny ale po co placic poraz kolejny 20 pare zł za przesyłke skoro i tak blad powroci. A jeszcze sie zapytam ile lat konsola ma>>??
 

mlodybalon

Użytkownik
Użytkownik
To super serwis znalazłeś. Ja mojego starego falcona oddałem na rebaling cpu i gpu. zapłaciłem 200zeta i ponad rok już chodzi po 4 do 5 godzin grania dziennie. Ty dałeś na serwis który pewno domowymi sposobami (opalarką do drewna) podgrzał chipa a nie porządny reballing. Tyle w temacie. A jeszcze jedno jak serwis jest konkretny to daje 12 miesięcy gwarancji.
 

thomas2549

Użytkownik
Użytkownik
Konsola jest z 2008-03-01.

mlodybalon, możesz polecić jakiś dobry serwis z wysyłką?
 

Pundani

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
do twojej wiadomości serwis był w porządku: xbox-serwis.eu i nie mam do niego żadnych uwag ani pretensji
 

mlodybalon

Użytkownik
Użytkownik
robiłem ponad rok temu w Krakowie. Wysyła się do nich. Oni robią diagnoze za free i jeżeli stwierdzą że nie warto naprawiać to odsyłają na własny koszt. zaraz poszukam gdzieś strony (chyba mam gdzieś zapisaną) to podeślę ci na priv.

Znam ten serwis. Faktycznie godny polecenia. Z mojej strony dziwne że ci konsola padła bo 95 proc konsol od nich śmiga ponad 2 lata. Musiałeś mieć pecha.
 

Pundani

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
ten serwis o którym napisałem jest właśnie z Krakowa! nie sugeruje że to ten sam ale także z Krakowa

Ja także go polecam oczywiście jeśli chodzi o kontakt bo gościu naprawdę jest w porządku. Może i miałem pecha :p bywa czasami
 
Tak, pan marcin to super gosc, zna sie na rzeczy :)

Wysłane z mojego E15i za pomocą Tapatalk
 

Do góry Bottom