1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

4 Gry 4 Problemy

Temat na forum 'Problemy' rozpoczęty przez NOISEDEMON, Luty 27, 2009.

1. NOISEDEMON

NOISEDEMON Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam...jak pewnie wiecie xbox 360 może odpalac gry z pierwszego xa ...wszystko fajnie tylko nie umiem znalezc tych gier...a potrzebowałbym w wersji pal:
    -jet set radio future
    -house of the dead 3
    -dead or alive ultimate
    -dead or alive 3

jeżeli ktos będzie wiedział gdzie moge znalezc te tytuły to błagam was ludzie ...dajcie znać

2. Lotnik421 Xbox One

3. da27

da27 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Jeżów
    poszukam

4. NOISEDEMON

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    szukałem po google ale nic nie udało mi sie znalezc a jak juz cos było to w wersji ntsc

5. AGUARES

AGUARES Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
  6. AGUARES

AGUARES Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
  7. NOISEDEMON

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ok...AGUARES dał tu jet set radio (pal) ale reszty dalej nie ma... na linku wyzej co prawda jest house of the dead ale jest on w ntsc:(

8. neMeSIz

neMeSIz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
  9. NOISEDEMON

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    jak tam jest wszystko to czemu nie ma tego house of the dead 3?

10. neMeSIz

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    zapewne dlatego ze jestes slepy

11. falcon

falcon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Bielsko Biała
    -jet set radio future rs xbox
    -house of the dead 3 rs xbox
    -dead or alive ultimate rs xbox
    -dead or alive 3 rs xbox

piszesz w googlach i masz

12. NOISEDEMON

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    gdyby to było takie proste to bym ani tu nie pisał...i slepy nie jestem ale czy jes sens sciagac ******* co ma zero seedow i perow? plus wszystko co znajdowalem bylo w ntsc a jak juz znalazlem cokolwiek w pal to po pobraniu okazalo sie ze to itak ntsc(zprawdzane mullerem)
    wy jak nie wiecie jak pomoc to wysylacie na google...jesli chodzi o xboxa to mam go od niedawna wiec nieznam zadnych stronek z gierkami na niego...sa tylko zdechłe ******** (0seed 0 peer) wiec neMeSIz jak jestes taki madry to sam to znajdz zobaczymy czy ci sie uda ...a ten jet set radio future wyzej jest w ntsc nie w pal:/

ps
    gra na x1 w ntsc raczej nie pochodzi na x360 nie?

13. neMeSIz

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    ja pierdziele ... torrentz.com :

1. DoA:U XBOX - Dead or Alive Ultimate PAL MULTI5[elitewebt3.com] ******* Download
    2. DoA 3 DOA3CD.ISO ******* Download
    3. HotD 3 [XBoX] House of the Dead 3 [Titi26] ******* Download

4. JetSet Radio Future PAL DVD9 [FN] (3204330) - ******* Portal - Free BitTorrent File Download Index and ******* Search tego nie jestem pewny niby tracker pokazuje i jest jakis podany ale rki nie dam sobie uciac
    mozna jeszce obadac to:
    Jet Set Radio Future [PAL][XBOX-XBOX360][MEGAUPLOAD] - Foro Vagos en Wamba.com

sciagaj z nie będę kradł, w tej chwili padniety server maja, ale niedlugo powinno smigac ... wszystko bylo oprocz jet set radio future na torrentz'ie, jezeli nie umeisz kozystac z trackerow to masz pecha... :) odsylam cie do google tam jest wszystko tylko wam noobom/trollom (niepotrzebne skreslic) sie dupy nie chce ruszyc i poszukac

14. NOISEDEMON

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    sorry ze ci to powiem ale po zprawdzeniu wiekszosci tych obrazow okazuje sie ze to jest ntsc:/ jak narazie to mam w pal jedynie doau a te linki co podales do dead or alive 3 i house of the dead juz zprawdzalem...to jest ntsc(przynajmniej tak wychodzi po zprawdzeniu xdvdmullerem) i na the piratebay szukalem jeszcze przed tym jak napisalem na tym forum ...błagam was ludzie nie zakladajcie z gory ze nie potrafie szukac na google

...dzieki neMeSIz za tego linka z jet set radio(bo okazuje sie ze jak narazie tylko ty zrozumiales ze te gry maja byc w pal:) bo wszyscy jak narazie same ntsc mi daja...jescze ten niezczesny house of the dead 3 :/i dead or alive 3:/

Umm takie pytanie mam jeszcze ...jak znalazlem gre na x1 w formacie bin/cue to idzie to jakos przerobic na iso ??

Wczytywanie...

Poleć forum