1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

4 Migające diody ?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez sqery, Grudzień 22, 2013.

1. sqery

sqery Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam dzisiaj zgrałem sobie demo WWE All Stars na pena i podłończyłem do xboxa gra się włańcza jest logo WWE . i zero rekacji zresytowałem konsole i zawiesiała się na logu XBOX potem znów włończyłem i pojawiły się 4 migające diody . 4 Migające diody to niby kabel AV .

Faktycznie kabel AV ma też tak jakby diode która świeci na czerwono i jest wszystko ok . Po pojawienu się tych 4 diod przy kablu AV nic sie nie świeci jak włoże lekko kabel to jest niby mrugnięcie tej diody przy kablu . Raz udało mi się nawet włożyć ten kabel i konsola się odpiała ale zawiesiło się na logu XBOX

Czy może to być powód że wczoraj zmieniałem roździelczość

kabel Av z końcówką do monitora .

co mam zrobić ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. koloboro

koloboro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    trzeba przywrócić ustawienia fabryczne. jest jakaś kombinacja jak to zrobić nie pamiętam jak dokładnie. poszukaj

4. sqery

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    niby jak . Jak ciągle te migające 4 diody ?

5. Krzychu1987

Krzychu1987 Banned

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ta mrugająca "dioda" w wtyczce kabla to wyjcie cyfrowe audio.

6. sqery

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Po przetestwaniu jeszcze raz stwierdzam że to błąd 0102 czyli zimne luty konsolka mam od Czwartku wiec chyba odeśle .

7. koloboro

koloboro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    No to raczej bez reballingu się nie obędzie, pod warunkiem, że nie była już wskrzeszana opalarką czy czymś w ten deseń.

Wczytywanie...

Poleć forum