4 migające diody

makaveli110

Świeżak
Świeżak
Witam. Mam problem z konsolą xbox 360 i czytałem juz dużo postów na różnych stronach o tym błędzie ale nic nie pomaga...
Chodzi o oto, że gdy włączam konsolę zapalaja się 3 diody, ale gdy przytrzymam przycisk obok karty pamięci i zaraz w tym samym czasie przycisk eject to zapalają się w szybkiej częstotliwości 4 diody. Podobno to porblem z kalbem AV ale wymieniałem go na HD i tak w kółko przeczyszczałem i nie wiem co dalej.
Z góry dzięki za pomoc!
 

barman_2000

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
przyciskajac te klawisze odczytujesz kod bledu, musisz tak zrobic 4 razy i wtedy bedziesz znal kod bledu i wtedy mozesz szukac przyczyny
 

2charlie

Banned
Podłącz pada . Dlatego tak migają . Zobacz w instrukcji
 

lukeskajloker

Użytkownik
Użytkownik
na czerwono nie ale masz pierwszą cyferke 0
 

Piotrek ELO

Użytkownik
Użytkownik
Jak 3 czerwone to rrod
 

Touch!

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Jak wyskocza Ci 3 czerwone diody to nacisnij ten od pada + eject 4 razy i wtedy odczytaj kod bledu. 1 dioda- 1, 2 diody-2, 3 diody-3, 4 diody-0
Potem podaj kod bledu i bedziemy mogli Ci pomoc w rozwiazaniu problemu.
 

makaveli110

Świeżak
Świeżak
Dobra teraz kumam, źle wszystko zrobiłem ;]
A błąd był taki, że 4 diody skakały i że to wina kabla, ale sprawdzałem na kolegi TV i działa
 

matis95

Użytkownik
Użytkownik
 

Wonex

Użytkownik
Użytkownik
Teraz ładnie daj jednym ludziom [dziękuje!].Temat do zamknięcia
 

makaveli110

Świeżak
Świeżak
DZIĘKUJĘ!!! ;d
 

makaveli110

Świeżak
Świeżak
Chociaż temat nie jest do zamknięcia, bo mam new problem, tzn wyczytałem z mojej konsoli ze to błąd 0011 czyli przegrzewanie się, a konsole kupiłem 2,5 roku temu niecałe. Co muszę mieć/zrobić by oddać go pod gwarancję? Czy wogole mnie jeszcze dotyczy ta gwarancja... Bo rozbierać jej nie chce niepotrzebnie i stracić gwarancje ewentualną.
 

Phoenix505

Użytkownik
Użytkownik
 

malina10212

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
DZIĘKUJĘ!!! ;d
Tiaaa... forumowiczom chodziło raczej o kliknięcie na ikonkę "Dziękuję" po prawej stronie każdego (wartościowego) napisanego przez nich postu.
 

makaveli110

Świeżak
Świeżak
Tiaaa... Widzę, że sam gest już nie jest taki wystarczający...
 

Abaddone`

Użytkownik
Użytkownik
hahaha
 

Do góry Bottom