1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

4 oferty kupna xboxa, który wybrać?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez dLuffy, Luty 6, 2013.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. dLuffy

dLuffy Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam. Dostałem aż 4 oferty kupna xboxa 360, po kolei będę starał się jak najdokładniej przedstawić każdą z nich:

Oferta 1:
    Do sprzedania Xbox 360, po upadku zaczął głośniej chodzić, laser nie łapie zawsze płyty za pierwszym razem ale wystarczy spróbować kolejny raz i daje radę, czasami się zacina (np. granie po 6h). W skład wchodzi: Konsola xbox 360 falcon brak dysku, karta pamięci 256mb, pad oryginalny, pełne okablowanie, 4 gry (NFS Undercover, Xbox Live Arcade, Crackdown i cos jeszcze, płyty w stanie przeciętnym).

Cena 225zł z wliczonym kosztem przesyłki

Oferta 2:
    Do sprzedania Xbox 360 wersja bodajże xenon, został wykonany reballing (koleś w serwisie powiedział że na kulkach ołowiowych) Konsola w stanie bardzo dobrym wizualnie, jak nowa. W skład zestawu wchodzi: Xbox 360 Xenon, Dysk 20gb, pad bezprzewodowy, pełne okablowanie.

Cena 200zł + koszt przesyłki

Oferta 3:
    Do sprzedania Xbox 360 Slim MAT 4GB + dysk 250GB, używany, drugi właściciel, w skład zestawu wchodzi: Xbox 360 MAT 4GB, Dysk 250GB, oryginalny pad bezprzewodowy, okablowanie + 3 gry. Wersja Corona v1

Cena 550zł + koszt przesyłki

Oferta 4:
    I ostatnia już oferta, czyli nowy, nieużywany Xbox 360 Slim 4GB. W skład zestawu wchodzi wszystko to co w pudle razem z grą Forza 4

Cena 560zł z wliczonym kosztem przesyłki

Niektórych może zaskoczyć cena, bo wszystkie są raczej atrakcyjne i to nawet bardzo. Wybrałem tylko najlepsze 4 oferty które mi zaproponowano po wielkim i skutecznym targowaniu :D A teraz tak waszym zdaniem, która oferta wydaje się być najkorzystniejsza biorąc pod uwagę pieniądze by ich jak najmniej wydać, ale z głową i jednocześnie by później nie latać z konsolą do serwisu i płacić kolejne 200zł a więc co się najbardziej opłaca? Nie jestem milionerem, nie mam zbyt dużo czasu na gry. W jakieś 2 pogram i na tym się raczej przygoda skończy a więc wolałbym oszczędnie na to patrzeć. Proszę o jak najszybszą odpowiedź bo niektórzy już się niecierpliwią.

Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    Ban za multikonto drogi Kamil95

Wczytywanie...