1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

4 pytanka bardzo wazne prosze o pomoc

Temat na forum 'LT' rozpoczęty przez spraco, Listopad 8, 2012.

1. spraco

spraco Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Koledzy mam takie pytania trzy

1Czy jesli konsola ma wgrane ixtreme 1.6.1(ale koleś nie ma pliku bin z kluczem) to samym kablem sata dam radę wyciągnąć? już kiedyś pytałem ale nie dopytałem się czy z 1.6.1 da się samym satą

2.Jeśli konsola to arcade jasper czyli napęd będzie liteon ale teraz tak czy ten napęd liteon co jest w jasper to da się normalnie satą jak z napędu np 74850c wyciągnąć? bo kiedyś pamiętam z jakiegoś liteona v2 klucz dało się wyciągnąć ale nie przez JF tylko pod biosem więc pytam jaki może mieć jasper napęd?

3.Dashborda tego najnowszego lepiej pierw wgrać do konsoli a potem zaktualizować do najnowszego ixtreme?

4.Czy jeśli konosla moja nie bd posiadać dysku i podepnę pendriva to flash wykonywany(konsoli) musi być wtedy pendrive podpięty(bo go bd używał jako dysku) czy musi być podłączony? chodzi oto,że może coś tam podczas flashu skonfiguruje sie na pendrive? tego nie wiem dla tego pytam

Prosze bardzo o odpowiedzi. Z góry dziękuje

2. Lotnik421 Xbox One

3. KaBooM

KaBooM XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    109
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Odp: 4 pytanka bardzo wazne prosze o pomoc

1. 94 strona tutka JF.(chyba że pomyliłem strony) ale jeżeli aktualizowales dasha do jakiegoś nowego to już nie aktualne.
    2.o dosflash ci chodzi, jak fw o251 to probe pmt musisz mieć ,jak inne fw to nie.jak lt1.6 wyciagniesz przez sata,nic innego nie trzeba.
    3.jak zaktualizujesz konsolę do nowego Probe trzeba by dvdkey wyciągnąć.
    Sczytac key. Aktualizuj dash.wgrac Lt.3.0
    4.firmware wpisz w gogle i zobacz co to jest i sam odpowiedz na te pytanie.

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2

4. ZombaL

ZombaL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    26
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Przeworsk
    Zrobiłbym w ten sposób:
    wyciągnął FW (dummy form ixtreme),
    wgrał OFW, następnie UPDATE,
    teraz z wyciągniętego wcześniej FW zrobić CFW (odpowiednio do posiadanego napędu np. 0251 jeżeli to Liteon)
    wgrać ponownie do napędu.

5. Egooo

Egooo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wagrowiec
    A ja bym kupił z wgranym LT 3.0 bo kiepy i tak nic nie zrozumieją a za chwile będzie temat uszkodziłem napęd podczas falsha więc zrób dokładnie jak mówię

Wczytywanie...