1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

400 tysięcy Playstation 3 w polskich domach

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Mnih, Grudzień 15, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Sony poinformowało, że sprzedaż PlayStation 3 w Polsce przekroczyła 400 000 sztuk.

PlayStation 3 jest naszym największym sukcesem w Polsce – powiedział Marcin Ziobrowski, dyrektor generalny w Sony Computer Entertainment Polska – Cieszy nas zarówno rewelacyjna sprzedaż PS3, gier i akcesoriów do niej, jak również stale rosnąca popularność sieciowej usługi PlayStation Network. W chwili obecnej mamy ponad 500 000 polskich kont w PSN. Sprzedaż ponad 200 000 sztuk kontrolera ruchu PS Move oraz ponad 100 000 sztuk gry Sports Champions pokazuje nam wielki potencjał polskiego rynku oraz popularność marki PlayStation w naszym kraju. Wszystkim naszym użytkownikom serdecznie dziękujemy i obiecujemy, że rok 2012 wraz z premierą PlayStation Vita, nowej generacji przenośnej rozrywki, przyniesie wiele fascynujących wydarzeń w świecie PlayStation!

Wszystkie najważniejsze premiery gier od SCE Polska wydawane są w polskich wersjach językowych, a do pracy nad nimi angażowani są najlepsi polscy aktorzy dubbingowi i nie tylko. Z Sony Computer Entertainment Polska współpracowały tak znakomite postaci jak: Bogusław Linda, Edward Linde Lubaszenko, Michał Żebrowski, Piotr Fronczewski, Jan Englert, Jarosław Boberek, Cezary Pazura, Jerzy Kryszak, Wojciech Malajkat, Daniel Olbrychski czy Krystyna Janda.

źródło: Filmweb.pl - filmy takie jak Ty™!

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kakashi

Kakashi Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Śląsk
    popularność wzrosła z powodu możliwości odpalania kopi zapasowych ,większość nawet w sklepie nie patrzyła w strone tej konsoli oprocz fanboyów jak nie było przeróbki

4. uszyneq

uszyneq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    a xbox dlaczego jest tak popularny ? - dla odpalania kopi zapasowych.

5. aker2

aker2 Banned

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    POLAND
    To jest forum o ....

6. trayman

trayman Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wrocław
    Xboxie. Dział natomiast o nowościach ze świata gier i konsol. W czym problem?

7. surferj24

surferj24 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gotham City
    teraz ps3 bedzie lepsza konsola bo xbox stanie sie alternatywa dla dobrego kompa ponieważ i tak prawie wszystkie tytuły exlusive stracił

8. uszyneq

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ja uwazam ze dawno PS3 bylo lepsza konsola ale zwyciężal xbox poniewaz polowa ludzi jedzie na piratach ... teraz PS3 zmiażdży xboxa (spiracone,wiecej i lepsze exclusivy,blu-ray i granie online za free)
    zaraz mnie zjada xboxowcy :p

9. surferj24

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gotham City
    ja tez tak uważam ale teraz to bedzie widoczne także w liczbach poniewaz coraz wiecej osób bedzie sie decydowac własnie na ps3

p.s musze powiedziec ze odsetek piratów jest znikomy na ps3 raczej poniewaz traci sie wtedy mozliwosc gry online ktora ma sie za free wiec duzo osob sie decyduje przerabiac moim zdaniem ale oczywiscie moge sie mylic

10. uszyneq

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    nie kazdy gra online - ja gram tylko single a to moze dlatego ze mam malo czasu wiec nie moge pozwolic sobie na siedzenie i granie po kilka godzin dziennie..

11. Ankoholik

Ankoholik Xbox One Xbox One Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    109
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Białystok
    chyba nie wiecie jak wyglada piracenie na ps3 np

uncharted 42 gb
    patch 3.55 do tej gry 1,56 gb
    i podmianka ebootow

noob troche sie nameczy zanim to uruchomi

12. surferj24

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gotham City
    własnie to chyba zniecheca ludzi do piracenia ps3 ponieważ za duzo z tym roboty i jak cos zwalisz to konsola do kosza:/

13. uszyneq

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ja osobiscie zycze PS3 jak najlepiej - uwazam firme sony za jedna z najlepszych, ps3 uwazam za najlepsza konsole obecnie na rynku, wydaja duzo kasy na reklamy, na swoje exclusivy
    (nawet taka niby durna mozliwosc zgrywania filmow i mp3 na dysk bardzo cieszy i jest przydatna - czego nie mozna zrobic na Xboxie - nie wspominajac o blu-ray ... za free to i sucha bułka cieszy :p)

14. mrmarko

mrmarko Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Złotów
    … i znowu spór-PS3 vs X360, to tak jak wielkie debaty na temat Battlefield kontra COD. Ja uważam, że obydwie platformy są świetne i każda zasługuje na „szacun”. Jeden lubi „Lecha” drugi „Tyskie” . Obydwie konsole prezentują podobny system zaawansowania technologicznego, chcesz to graj na X-ie, PS3 albo kup sobie rower, kwestia wyboru. W sumie to nie ma o co się spierać. Ktoś pisze, że X zbliża się do PC-ta. Jak dla mnie to może się zbliżać nawet do pieca gazowego, ja mam grać i czuć satysfakcję oraz radość z grania na wybranej platformie i nie interesuje mnie do czego się zbliża. Ciekawi mnie rok 2013 bo wtedy wyjdą nowe platformy i wtedy będzie się działo.

15. DJ.Bart

DJ.Bart Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tczew
    Ja mam jedno i drugie :)

16. JaZz

JaZz PlayStation 4 Ryżownik V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    359
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    No cóż, pozostaje pogratulować konkurencji.

17. ojciecmoderator

ojciecmoderator Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Panowie piracenie na ps3 to masakra. Po pierwsze nie można zainstalować wyższego firmware jak 3.55 bo nie bedzie mozliwosci odpalenia gier a obecne to 4.0. Co oznacza ze najnowsze gry od prawie roku nie można uruchomić na ps3 z wyjątkiem chyba trzech tytułów. Gry do softu 3.55 można uruchomić ale wiąże sie to z podmienianiem plików w grach. Jest to ogólnie zabawa aby uruchomić jakiś tytuł. Dlatego zdecydowanie łatwiej bawić sie z xboxem i dlatego posiadam te dwie konsole.

Wysłane z iPhone przez program Tapatalk

18. yahoone

yahoone Banned User V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik Game Master Liga XboxForum.pl PSforum.pl

Polubienia:
    124
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    @
    Gratuluje Sony.
    Może kiedyś microshit do nich dorośnie w co wątpię. MS to firma od wyłudzania od ludzi pieniędzy, płacisz za grę i dodatkowo za granie na live.
    Żeby pograć online w BF3 na Xsie trzeba kupić grę za 200 zeta + 150 gold na rok co nam daje wynik ok 350pln. U konkurencji gra była dostępna na PSN, przy składkach na 5 osób wychodziło to ok 50 złotówek i gra w sieci za free.
    Wracając do tematu firma Billa też może się pochwalić sporą sprzedażą konsol w naszym kraju ale nie robi tego, pewnie ze względu na ilość zbanowanych kont. Klocek to sprzęt do "verbatimów" a PS3 do oryginałów i gier online.

19. kufer111

kufer111 Banned

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zdolny Śląsk
    PS3 do gier online?? chyba żartujesz,na serverach psn jest taki burdel że masakra ,ciągle jakieś przerwy w działaniu itp....

20. yahoone

yahoone Banned User V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik Game Master Liga XboxForum.pl PSforum.pl

Polubienia:
    124
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    @
    Po czym to wnioskujesz??
    Ja gram codziennie po kilka godzin i nie zauważyłem żadnych przerw, może chodzi tobie o konserwacje? Po ataku na PSN są raz na miesiąc i to w godzinach nocnych.

21. kufer111

kufer111 Banned

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zdolny Śląsk
    no włąśnie -ja gram nocą tylko..

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.