420P 720P problem z plynnoscia.

ziomal666v

Banned
Mam problem na mojej konsoli z plynnoscia gier, kabel hdmi.. Jasper.. monitor LG 20 cali Gdy gram na 420P chodzi plynnie np Far Cry 3, a gry gram an 720p chodzi znacznie gorzej, malutko fps 20-25, a gdy gram na 1080P tragedia, gierka chodzi strasznie 10-15 fps na youtube filmiki chodza plynnie tak jak u mnie, ale na 420P a nie chce graćna takiej rozdzielczosci... Jak to naprawic? Nie mam innego telewizora/monitora.
 

barman_2000

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
jaki masz kabel? zapewne jakas tandeta bo watpie aby to byla wina monitora
 

ziomal666v

Banned
Wczoraj w nocy ustawilem na 720P chodzilo plynnie, pozniej na 1080P jeszcze w nocy, gorzej.. Teraz znowu na 720P i chodzi tak samo jak na 1080P co to jest? Nie iwem jakis kabel hdmi, mam tez component HD od microsoftu, zmienie ale watpie zeby to cośdało.
@EDIT
To samo albo to konsola albo monitor ale chyba konsola, inne gry chodza plynnie ale sa spadki far cry chodzi tragicznei, a to nowa gra wiec musi byc to cos z konsola, a nie z gra..
 

Azur

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
Jeżeli gra jest na dysku wyczyść cache. Jeżeli nie, to mogą być pierwsze oznaki umierania konsoli...
 

ziomal666v

Banned
Gra nie jest na dysku bo go nei mam, posiadam pendrive ale za slaby, myslissz, ze to umieranie? Jasper to jest, zero zawieszania gram juz od 2 miesiecy z tym urokiem zacinania niektorych gier, zraczy wszystkie plynnie chodza ale np w rdr w 1 miejscu [bar spadek FPS] reszta plynnie, sleepin dogs w niektorych miejscach, far cry 3 cala mapa.. NFs most wanted nowy bez zaciecia.
Chyba, ze to laser.
 

ziomal666v

Banned
ref! To chyba konsola bo na innym telewizorze tak samo
 

Do góry Bottom