1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

420P 720P problem z plynnoscia.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez ziomal666v, Luty 7, 2013.

1. ziomal666v

ziomal666v Banned

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Mam problem na mojej konsoli z plynnoscia gier, kabel hdmi.. Jasper.. monitor LG 20 cali Gdy gram na 420P chodzi plynnie np Far Cry 3, a gry gram an 720p chodzi znacznie gorzej, malutko fps 20-25, a gdy gram na 1080P tragedia, gierka chodzi strasznie 10-15 fps na youtube filmiki chodza plynnie tak jak u mnie, ale na 420P a nie chce graćna takiej rozdzielczosci... Jak to naprawic? Nie mam innego telewizora/monitora.

2. Lotnik421 Xbox One

3. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    jaki masz kabel? zapewne jakas tandeta bo watpie aby to byla wina monitora

4. ziomal666v

ziomal666v Banned

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Wczoraj w nocy ustawilem na 720P chodzilo plynnie, pozniej na 1080P jeszcze w nocy, gorzej.. Teraz znowu na 720P i chodzi tak samo jak na 1080P co to jest? Nie iwem jakis kabel hdmi, mam tez component HD od microsoftu, zmienie ale watpie zeby to cośdało.
    @EDIT
    To samo albo to konsola albo monitor ale chyba konsola, inne gry chodza plynnie ale sa spadki far cry chodzi tragicznei, a to nowa gra wiec musi byc to cos z konsola, a nie z gra..

5. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    Jeżeli gra jest na dysku wyczyść cache. Jeżeli nie, to mogą być pierwsze oznaki umierania konsoli...

6. ziomal666v

ziomal666v Banned

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Gra nie jest na dysku bo go nei mam, posiadam pendrive ale za slaby, myslissz, ze to umieranie? Jasper to jest, zero zawieszania gram juz od 2 miesiecy z tym urokiem zacinania niektorych gier, zraczy wszystkie plynnie chodza ale np w rdr w 1 miejscu [bar spadek FPS] reszta plynnie, sleepin dogs w niektorych miejscach, far cry 3 cala mapa.. NFs most wanted nowy bez zaciecia.
    Chyba, ze to laser.

7. ziomal666v

ziomal666v Banned

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    ref! To chyba konsola bo na innym telewizorze tak samo

Wczytywanie...

Poleć forum