1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

48h live

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Radzio-, Sierpień 25, 2010.

1. Radzio-

Radzio- Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam. Nie mam zieloneog pojecia o live. Ale tak się składa, że dostałem z grą live 48 h i nie wiem jak z niego skorzystać. To wystarczy podpiąć kabel od neta do xboxa? Mam internet przewodowy.

2. Lotnik421 Xbox One

3. xRazor

xRazor Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łomża
    Pisz ze szczegółami. Łączysz się z kompem przez router czy modem? Najlepiej weź kabel sieciowy (taki niebieski) i podłącz do routera. Jak nie sięgnie to do komputera i utwórz mostek sieci. Kod możesz wpisać w x360 lub na ich stronie. Najpierw musisz mieć konto na XBL. Zakładasz je z konsoli.

4. Radzio-

Radzio- Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
  5. Dogg

Dogg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Jak masz kabelek od internetu, który podpinasz do komputera, to podłącz go pod Xbox'a (z tyłu konsoli), załóż konto na XBL (strona Xbox, lub z poziomu Xbox'a) i jak zarejestrujesz się pierwszy raz na XBL, to masz miesiąc darmowego Gold'a. Możesz zarejestrować kont ile tylko Ci się podoba, ale tylko trzy pierwsze mają darmowy miesiąc, czyli masz 3 miesiące darmowego Gold'a.

Kod na 48h wpisujesz z poziomu konsoli:
    1. Gdy jesteś podłączony do XBL, wciskasz ten środkowy przycisk na padzie, z znaczkiem Xbox'a.
    2. Przewijasz na pierwszą zakładkę.
    3. Wybierasz "Wymień kod", czy coś takiego (domyślisz się co).
    4. Wpisujesz kod i zatwierdzasz.
    5. Cieszysz się z 48h internetu na XBL.

Wczytywanie...

Poleć forum