1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

48h

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez scorps, Maj 4, 2010.

1. scorps

scorps Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam pięknie!

Aktualnie w szkołach są matury, więc ja mam 3 dni wolnego ;) Czy byłby ktoś tak uprzejmy i podesłał mi triala na 48?

2. Lotnik421 Xbox One

3. sheepfucker

sheepfucker Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Skończyły się darmowe kody na 48h . Jak chcesz pograć zajrzyj na allegro lub keye.pl .

4. scorps

scorps Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Wiem że się skończyły, a nie mam konta bankowego, więc nie kupie przez allegro

5. venome

venome Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Wrocław
  6. loczardo

loczardo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Szczecin
    Ja też nie mam a kupuje ... musisz wypełnić odpowiedni kwitek i koniec ... (to jest taki czerwony kwitek gdzie masz kratki) a najlepiej to poproś panią na poczcie że chciałbyś kwitek żeby wpłacić na konto bankowe ... Jak wypełnić to masz pokazane na poczcie

7. Bansuj

Bansuj Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tczew
    Lol, po co ci konto bankowe do kupowania z Allegro. Prawie wszyscy płacą przelewem pocztowym lub przy odbiorze w przypadku wysyłki za pobraniem. Ja też płacę na poczcie.

8. kj5

kj5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    No dokładnie, fakt jak masz konto jest wygodniej (przez internet) ale bez też się da.

Poleć forum