1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

5 minut z nowinkami PES 2011

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez codmistrz, Lipiec 13, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. codmistrz

codmistrz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

Miesiąc w przerwie między filmikami z PES 2011 to zbyt długa przerwa dla Konami, firma wypuściła więc nowy zwiastun, rozbudowujący to, co widzieliśmy poprzednio o prezentację kilku zapowiedzianych nowości.

YouTube - PES 2011 - First Look video [film]

Zobaczycie na przykład, dlaczego kombinacje zwodów wydają się tak łatwe - inne być nie mogą skoro kolejne ruchy przypisujemy do wychylenia prawej gałki analoga. W meczu Niemcy - Wybrzeże Kości Słoniowej pokazano natomiast jeden ze sposobów powstrzymywania napastnika, o których pisałem tutaj. Chwilę później obrońcy WKS wyglądają już mocno nieporadnie, gdy (niebezpiecznie przechylając się na bok) mija ich jeden z Niemców

Redaktorzy IGN chwalą zwolnienie tempa gry, większy nacisk na współpracę i kontrolę jaką oddano graczowi. Ja jednak ostrzę sobie ząbki na Gamescom, gdzie sam przekonam się o poziomie tegorocznej edycji.

Screeny:[​IMG]

źródło:5 minut z nowinkami PES 2011

Ps. jak dodaje się filmy do tematu? np. z youtube'a

2. Lotnik421 Xbox One

3. janek123

janek123 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    sztywnoo... bardzo sztywno... obrońcy uciekaja od napastnika.. Brak finezji... Te zwody takie sztuczne... piłkarze identyczne sylwetki posiadaja... nie jestem zadowolony...

4. Mohaa90

Mohaa90 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Szczecin
    Ta wersja jest jeszcze bardzo wczesna, uważam że zmienią to w wersji finalnej. Napewno widać niewielką poprawę co do wersji 2010.

5. 2charlie

2charlie Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    warszawa
    Dobra gra i tak dla mnie jak narazie najlepsza w tym gatunku

6. RaaDeeK

RaaDeeK Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    na pc na pewno, na konsole... po prostu żart.

7. Malinbox

Malinbox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Włocławek
    Czuję że to będzie praktycznie bardzo podobny PES 2011 jak 2010. Byłem zwolennikiem protuktu Konami ale od kiedy (niedawna) mam grę ze stajni E* to jestem róznego zdania (mowa o FIFIe na x i ps3). Tak jak większośc na tym forum i nie tylko stwierdzam krotko ze PES na PC, FiFa na x i ps3.
    Co do nowego Pesa? W sumie nie bd zaskoczony jeśli ujrzę praktycznie to samo co aktualnie oglądam. Dobrze jeśli zmienią podejście piłkarzy do danej sytuacji. Nie mówie że PES 2010 jest zły, jednak co nowsza seria tym krócej w nią gram. Dawniej kiedy było Pro 5 czy 6 grało się bez ustannie przez caly sezon,wakacje aż do premiery następnej części (przeważnie listopad). Teraz jest połowa lipca a ja już na początku czerwca nie gram z tego również powodu czyli braku jako takiej atmosfery :p Ale jednak kocham granie w minimum 2 graczy kiedy to gra się toczy cały czas innym scenariuszem, nie tak jak się gra z PC . Podsumowując , po nowym Pesie spodziewam się lepszej atmosfery. Co za tym idzie? Nie wiem :D Poprostu mają coś zrobic żeby grało się zawsze z usmiechem na twarzy :)
    Pozdro :p

8. JaCyNa

JaCyNa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    KrakÓw
    Widac ze jest jakiś postęp, co do innych wersji PES'A, ale do FIFY moim zdanie bardzo wiele im brakuje,bardzo wiele...!

9. Bansuj

Bansuj Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tczew
    Drugi screen jest z FIFA 10 PC z podmienionym scoreboardem...

A co do tematu. Mam w d*** PES'a. I tak kupię FIFĘ ;d

10. R-14

R-14 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Łódź
    poki w pesie wszystkie druzyny nie beda mialy licencji to nie ma o czym mowic....

11. Rudy96

Rudy96 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Żagań
    No obejrzałem filmik i muszę powiedzieć, że mnie PES miło zaskoczył :)
    Grafika może być, zauważyłem, że będzie można polatać Messim tak jak w realu :yeye: Mam nadzieję , że nie zrobią tego w drugą stronę :p Jedynie muszę się przyczepić do biegu piłkarza i trików-są nie naturalne
    Jeżeli poprawią to i owo, to może wreszcie skusze się na PES'a :p

12. effaron

effaron Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Grze PES 10 duzo brakuje do Fify 10, czemu w najnowszym wydaniu miało by się to zmienić ? Jeśli FIFA 11 utrzyma dotychczasowy poziom, a PES nie przebuduje się generalnie (co już jest jasne), to i w tym roku, król symulatorów piłki kopanej na konsole, będzie tylko jeden.

Jeżeli EA dotrzyma słowa i potwierdzi, że fifa 11 nie będzie się różnic w wydaniu konsolowym i PC (abstra***ąc już od wymagań), Konami może się pakować.. Choć i tu na forum, pewnie znajdą się osoby które nigdy nie zamienią swojego PESA na 'nowszy model', co szanuję i przepowiadam, że prędzej czy później i tak się spotkamy w świecie EA :)

AVE.

13. patryk878

patryk878 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    Nie ważne jak dobry ten PES będzie to i tak kupię FIFE11.

14. sierra

sierra Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    gdyby nie sztywność gry i brak licencji może była by konkurencyjna dla fify

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum