1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

5 różnych konsol - u każdej po 2,3 dniach RROD

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez mesut, Wrzesień 30, 2013.

1. mesut

mesut Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam Serdecznie !

Słuchajcie mam pytanko, zakupiłem pewnego dnia konsole xbox 360 arcade (podstawową bez hdmi, napęd hitaczi) 3 dni pogarałem - wyskoczył błąd 3RROD - Zimnych lutów, odesłałem konsole, dostałem nową - 3 dni podziałała znów to samo tyle, że konsola się zawieszała przy starcie intra xbox. odesłałem dostałem nową - znów błąd z po paru dniach z zawieszaniem przy intrze - . Sprzedawca wysłał mi lepszy nowszy model - z hdmi oraz napędem liteona. - 2 dni używania - błąd 0110 tym razem.

Chciałbym się zapytać czy

a) poprostu jakieś fatum ciąży nademną?
    b) sprzedawca wysyła mi wciąż felerne konsole

czy

c) jest to może wina zasilacza? który nie wiem, może robić jakieś spięcie i przez to mam po 2 dniach awarię?. (za każdym razem używam tego samego zasilacza x'a) ( siwy, duży, od arcade'a - po włączeniu konsoli lampka świeci na pomarańczowo, po wyłączeniu na zielono)

Konsole trzymam na otwartej przestrzeni azeby się nie przegrzewała, przyłączam ją grzecznie padem (pierw do interfejsu, potem wyłączam)

kabel komponent hd , telewizor lg 42"

Zastanawiam się co może być przyczyną- Konsola jest przerabiana, sprzedawca odsyła mi co chwile inne konsole i sądze ze tez chce by wkoncu mi działalo wszystko, lecz trzyma tylko maksymalnie 3 dni każda z nich.

Będe wdzięczny za pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3213
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Kupiłeś crapa a sprzedawca leci w kulki i wymienia na kolejnego...
    Daj sobie spokój i kup slima albo Jaspera.

4. maxankazuya

maxankazuya Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    95
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    kupisz jaspera badz slimke to potrzymaja ....a ze kupujesz sam szajs po reballingu pewnie za psi grosz to sam sobie powinieneś odpowiedz przytoczyć :p

5. vtec fan

vtec fan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Też trafiłem na xenona co padł po 2 dniach lepiej dać sobie spokój i kupić slim

6. mesut

mesut Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tak też zrobie wielkie dzieki za pomoc CHŁOPAKI! ;)

7. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Daj namiary na tego sprzedawcę aby w przyszłości inni mogli się ustrzec takich jaj.

8. xtomashx

xtomashx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Pewnie jedna z tych "bezawaryjnych" konsol na allegro za 200 zł.

9. mesut

mesut Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    yeezzir

Wczytywanie...

Poleć forum