1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

500Gb czy 1TB

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Merion, Październik 6, 2015.

1. Merion

Merion Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.

Mam pytanko dotyczące Xboxa, Co według was bardziej opłaca się kupić na chwilę obecną ? XO z dyskiem 500Gb czy może 1Tb. Czy wersja z 1Tb jest jeszcze jakoś bardziej ulepszona czy po prostu lepszy dysk jest ? Dodam że nie kupuje ciągle gier i na chwilę obecna stwierdzę że W mej kolekcji będzie Fifa 16, Wszystkie Halo, Wiedzmin, Fallout 4, Fable oraz Need For speed.

Z góry dzięki za odpowiedz.

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    1Tb bo i tak potem HDD będziesz musiał kupić na USB, to wszystko to samo jest tylko HDD jest większy i malowanie konsoli (zależne od edycji)
    Będzie jeszcze wersja z Hybrydowym HDD ale to cena powyżej 2k.

4. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1848
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Powiem Ci tak, najlepszym wyjściem jest kupienie 500tki i dokupienie jej z czasem dysku 2TB i zapłacisz mniej niż za wersję 1TB. Wersja 1TB ma troszkę szybszy dysk i nic poza tym. Wątpię żeby Ci wszystkie gry weszły jakie wymieniłeś, bo Ci po prostu miejsca braknie, ja już nie mam gdzie upychać gier, aczkolwiek zamierzam dokupić dodatkowy dysk i będę happy ;-)

5. Merion

Merion Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    a ile ten dysk 2Tb kosztuję ?? Poczekałbym jeszcze z kupnem aż wyjdzie edycja z Halo 5 bo xbox w klimacie Halo strasznie mi się podoba tylko nie wiem kiedy wyjdzie.

6. kuleczka91

Polubienia:
    1848
    Punkty za osiągnięcia:
    113
  7. Merion

Merion Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    no jak wstępnie przejrzałem ceny w choćby w euro rtv agd to w sumie za 2tyś w zaokręgleniu mam 2.5TB zamiast jednego .. opłaca się .

8. kuleczka91

Polubienia:
    1848
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    No właśnie pod kątem pojemności dysku lepiej wziąć tańszą 500tkę i sobie dysk dokupić. Dysk musi mieć minimum 256GB, a max 16TB i zyskasz więcej miejsca na gry na dłuższy czas :)

9. Merion

Merion Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    "pojawi się komunikat o konieczności przygotowania dysku. W tym celu konsola sformatuje dysk (jeśli na dysku znajdują się jakieś pliki to zostaną usunięte)." Ale że format tylko dysku zewnętrznego czy wewnętrznego również ?

10. kuleczka91

Polubienia:
    1848
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Zewnętrznego, bo wewnętrzny jest już przygotowany pod konsolę od nowości i nic Ci tam nie wyczyści :)

11. Merion

Merion Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dziekuję Ci za poświęcony czas :). Na pewno dzięki tym informacją zaoszczędzę. Szkoda tylko że wersja 500gb jest tylko CZARNA. Nie miałbym nić przeciwko wersji czerwonej czy zielonej .

Wczytywanie...

Poleć forum