1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

6 pytań od kompletnie zielonej osoby

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez romanov2, Grudzień 7, 2011.

1. romanov2

romanov2 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam,
    planuję zakup telewizora wraz z 360 Slim (żadnego kinecta) do nowego mieszkania, nigdy nie miałem xboxa wcześniej, a niektórych rzeczy do końca nie wiem / nie rozumiem. Ja wiem, że większość/wszystko jest na tym forum, ale niektóre ciężko znaleźć - wystarczy nawet pomoc linkami, bez produkowania się ;)
    Nie będę też ukrywać, że głownym powodem jest Forza i raczej drugiej gry prędko (jeśli w ogóle) nie kupię (serio.).

1. Rejestrucjąc się do xbox live podaje się swój fizyczny adres? I jak to się ma do 'rejonizacji', bo czytałem, że jak jeszcze Polski nie było ludzie brali np. Wielką Brytanię, mieli dostęp do większej ilości rzeczy, ich abonament do live jest tańszy, itp. I czy podanie fałszywej lokalizacji może grozić banem?
    2. Czy bezpieczne jest kupowanie kodów do xbox live z allegro? chodzi mi np. o sytuacje jak z minecraft - kody opłacone kradzionymi pieniędzmi później były blokowane..
    3. Forza 4 jest na dwóch płytach, da się grę zainstalować na konsoli, aby nie korzystać z tych płyt? tak jak na PC są patche no-cd.
    4. Jeśli odpowiedź na 3. brzmi NIE - da się je normalnie skopiować i używać kopii nie niszcząc oryginału?
    5. Albo w ogóle - czy da się (i opłaca) kupić przez marketplace, zainstalować na konsoli i nie mieć nośnika?
    6. Czy w marketplace są normalnie dostępne dlc/carpacki?

2. Lotnik421 Xbox One

3. SIEDZE

SIEDZE Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zakładzie Karnym
    Wszystko jest na forum i na google

Wczytywanie...

Poleć forum