1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

69-c00d36c4 - problem połaczenia XBOX360 i PC

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez bazyliszek, Listopad 11, 2009.

1. bazyliszek

bazyliszek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam,

chciałem zobaczyć sobie film na xboxie, który to znajduję się na komputerze. Zrobiłem wszystko jak zawsze i wyskoczył mi błąd 69-C00D36C4. Po mozolnym szukaniu w internecie okazało się, że jest to jakiś problem ze stremingiem [czasem jest to problem jak AVI ma zły bitrare].
    Jednym z rozwiązań z tego co wyczytałem to namieszanie coś w pliku services.msc, gdzie ja znalazłem "Usługa udostępniania w sieci programu Windows Media Player" i jak małpa dałem Uruchom ponownie usługę, ku mojemu zdziwieniu Xbox odświeżył sobie listę, i na nowej liście nie było zewnętrznego dysku, który jak się okazało był fizycznie odłączony. Po podłączeniu go i ponownym uruchomieniu usługi wszystko już hulało.
    Piszę tego posta po to, abyście wiedzieli o tej funkcji. Często mam tak, że jak dodaje nowe katalogi do biblioteki to xbox ich nie widzi i muszę go restartować, a tak wystarczy zrestartować usługę.
    Mam WinXP i korzystam z Windows Media Player 11.
    Dziwi mnie to, że xbox nie odświeża sobie na bieżąco katalogów/plików. Tak więc nawet jeżeli wam pokazuje(xbox) jakiś plik, może się okazać, że go już tam nie ma.

Dla nie wtajemniczonych, usługę włącza się:
    Start>Uruchom...>services.msc[enter]
    Pozdrawiam

Wczytywanie...

Poleć forum