1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

7 minut z polskiego Hard Reset

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez norbert910, Sierpień 16, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. norbert910

norbert910 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    W sieci pojawił się fragment rozgrywki z nadchodzącego tytułu od studia Flying Wild Hog – Hard Reset. Zobaczcie, jak redakcja Kotaku poradziła sobie z polską produkcją.

Jest bardzo "oldskulowo" - mamy punkty życia (będące w ostatnich czasach rzadkością), świecące, kolorowe znajdźki oraz brak celowania przez przyrządy celownicze.
    Miłe wrażenie robią alternatywne możliwości rozprawienia się z przeciwnikami - zamiast pruć ołowiem prosto w nich, możemy skorzystać z elektrycznych pułapek rozsianych po poziomie.

Hard Reset zapowiada się na całkiem niezłą produkcję - miejmy nadzieję, że Flying Wild Hog da z siebie wszystko i fani staroszkolnych strzelanek będą mogli bez mrugnięcia okiem sięgnąć po ich produkt. Jak wam się podoba?

Źródło: •• 7 minut z polskiego Hard Reset

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. NonbankSpace

NonbankSpace Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Nowa Sól
    0.o naprawdę to fajnie wygląda szczególnie podoba mi się ta broń elektryczną z tą kulką super ;]

4. norbert910

norbert910 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Oby była dobra gra, nie jak the cartel.

5. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Trochę 'cipowate' są te potworki. Ten patent z 'transformowaniem' broni przypomina mi Bulletstorma. Kioski? Dead Space. Ogólnie dużo jest zerżnięte z innych gier... i dobrze! Jak ściągać to od najlepszych! O grafikę nie ma co się martwić, wygląda świetnie.

No nic, zagram ;)

6. KuBaNPL

KuBaNPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    poniemieckiej kamienicy
    Wygląda dosyć ciekawie, trzymam kciuki za tą grę.

7. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Kawał dobrej gry będzie. Polska kwitnie w coraz to lepsze tytuły. Dla mnie ta gra wygląda nawet chyba lepiej niż Bulletstorm.

Nie dziwne że nie robią na konsolę, przy tylu efektach i takiej fizyce by się spaliły :) - jest to raczej niesmaczny żart z mojej strony, ale wybaczcie nie mogłem się powstrzymać. Buhahahahaaha :cool:

8. seanknw

seanknw Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Śląsk
    zwykła polska produkcja nic nowego nic ciekawego niech zaczną tworzyć jakieś produkcje typu silent hill czy alan wake

9. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    A co jest takiego lepszego w Silent Hill lub Alanie Wak'u ? Tak grałem w te tytuły, kojarzysz taki tytuł jak Quake III Arena ? jeżeli tak to Hard Reset wraca do tych klimatów...

10. Tallkido

Tallkido Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    New York City
    Wyglada ciekawie ale zobaczymy co z tego wyjdzie

11. GonzoPL

GonzoPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    jak zwykle najwiekszy fanbojek hextor musial swoje trzy grosze dorzucic,chlopie daruj sobie te docinki bo wiekszosc uzytkownikow ma cie juz tu dosc,w tym takze ja nie umiesz sie opanowac?fajnie ze polacy coraz lepsze gry tworza-wiedzmin,bulletstorm,dead island(raczej tego nie schrzania) a teraz hard reset,szkoda ze call of juarez nie wyszedl im za bardzo.

12. Eiliff

Eiliff Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Trochę mi Unreala przypomina, wygląda dość ciekawie, oby tego nie spaprali, trzymam kciuki ^^.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum