1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

720p czy 1080p?

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez ThePafcio, Luty 27, 2015.

1. ThePafcio

ThePafcio Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Bolesławiec, Jelenia Góra, Poland, Poland
    Witam mam telewizor sharp 32' full hd 100 hz, ustawienia w xboxie są na 1080p i grafika jest po prostu brzydka. Prawie we wszystkich grach mam takie ząbkowane modele. Wiem że w xboxie 360 nie ma AA ale to tak wygląda jak bym włączył gre na najmniejszych detalach i rozdzielczości. Są jeszcze spadki fps'ów. Jak dałem 720p to obraz był tak jakby niewyraźny, zaśnieżony. To tak ma być? Ustawienia tv mam na domyślne, ale wszystkie ulepszacze są wyłączone. Kalbracja czerni albo zakres kolorów HDMI ma coś do tego?

2. Lotnik421 Xbox One

3. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    może xbox już niedomaga, trudno powiedzieć, zrób może zdjęcie i dodaj tu jak to wygląda będzie można ocenić co się dzieje

4. bololabich

bololabich Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Sprawdź w ilu Hz śmiga bo 100Hz to tak naprawdę 50Hz + dorobione 50Hz, a konsolka powinna mieć 60Hz (lub na twoim TV 120Hz) możesz jeszcze spróbować czy nie lepszy obraz na twoim tv da component bo to różnie bywa na różnych TV. Czy ustawisz 720p czy 1080p to nie robi bo 360 i tak tylko wyświetla 720p nie licząc 2-3 mini gier. Co do spadków FPSów to albo się przyzwyczaj bo jestes nieco przewrażliwiony albo kup PC przecież na konsoi nie masz wpływu na FPSy, a przy porównaniu gry na PC na ultra 1080p z gra na x360 to wtedy ma się wrażenie, że są schody.. :) Na to moze tylko pomóc zmiana na ekran max 20" to wtedy 720p będzie pięknie wyglądało...

5. Wicekk

Wicekk Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    I zapytaj tu człowieku, co lepsze to ci doradzę kupno PC..
    GPU ci siada.

Wczytywanie...

Poleć forum