74850c po nieudanym flashu nie wykrywa go bios

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

adam DL

Banned
Użytkownik
Panowie dostałem napęd od znajomego i ja mam taki problem, ze nie idzie wcale, DF i JF nie wyrywa mi napędu jak to naprawić??
 

Shibby

Użytkownik
Użytkownik
Lipny kontroler lub sfajczone PCB




@down:
Więc lipny kontroler ;]
 

adam DL

Banned
Użytkownik
Pcb nie jest sfajczone....
 

blazejp

<a href="http://xboxforum.pl/artykuly-f206/%5Btuto
V.I.P
Użytkownik
To spróbuj na innym kompie
 

adam DL

Banned
Użytkownik
inna konsole robiłem i było ok
 

blazejp

<a href="http://xboxforum.pl/artykuly-f206/%5Btuto
V.I.P
Użytkownik
JungleFlasher cannot see my drive
There are multiple causes to this, so first of all ensure VIA Ports Only is unchecked and Non-IDE is checked under the DVDKey32 Tab.
If using RAID, it will cause issues. Set it to Native IDE / Disable AHCI (Intel) / Raid in your computers BIOS.
Use a Primary SATA port where possible.
If using a VIA card ensure you use the correct port
 

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
Sprawdz na kazdym porcie .....probowac trzeba na kazdym porcie w vendor wejsc...

Wysłano z GT-I5700 z użyciem Tapatalk
 

coberas

Użytkownik
Użytkownik
Mi się kiedyś zdarzyła sytuacje że dosflash przeszedł writen bank 2 i zwiesił się. Pomogła metoda z pod dosa z l-o-erase tu masz linka:

How to recover your Lite-on dg-16d2s drive after bad erase

Jednam miałem kiedyś taki napęd co nawet to na niego nie podziałało i w l-o-erase non stop status FFFF. Próbowałem na kilku kontrolerach i na niektórych go wykrywał jako unknow a na niektórych wogóle nie wykrywał ale status zawsze FFFF.
 

muph19

Użytkownik
Użytkownik
udało sie uratować sytuacje... dosflash v2.0 niewykrywał nic w akcie desperacji spróbowałem na v1.9 i poszedł.... wszytskie banki write.... z orgilanym softem.... potem orginal + lt+1.91 i wszystko jest ok... takj ka trzeba... :)

dzięki za pomoc chłopaki!
 

coberas

Użytkownik
Użytkownik
:cool:congratulations:cool:
 

dejwid333

Użytkownik
Użytkownik
prosze o identyczna pomoc , jak to zrobic z pod dosflasha? bo mam identyczna sytuacje , e64 jedna diodka red , no i czysty naped 0 na to wychodzi , to mam odpalic sobie z penka dosflashera i tam nie trzeba wchodzic w vendor mode tylko bedzie widziec moj chipset naped podpiety pod ktorys z portów jak wpisze 'dosflash' ? a i jak ze spoofowac keye z mojego klucza na klucz lt+ 1.91 , i zapisac go ? zeby pozniej tylko w dosflashu poscic write ? dobrze rozumiem to ?
PS.Dodam ze bd to robic na laptopie w miejscu zamiast dysku (kabel mam juz zrobiony) , tylko pomozcie mi ogarnac kwestie z dosflashem , i jak to zrobic jak mam e64 czyli czysty naped.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom