1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

8 minut rozgrywki z Battalion 1944

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Luty 4, 2016.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3226
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Deweloper odpowiedzialny za Battalion 1944 wypuścił wczesną wersję gry wybranym osobom, dzięki czemu możemy zobaczyć jak gra prezentuje się w ruchu. Skojarzenia z Day of Defeat nie powinny nikogo zaskoczyć.

Po tym, jak media napisały o zbiórce na grę, liczba wpłat na projekt momentalne podskoczyła. W tej chwili, z potrzebnych 100 tysięcy funtów, deweloper ma już 85 tysięcy i w perspektywie kolejne 27 dni zbiórki. Śmiało więc możemy założyć, że gra powstanie i trafi na PC, a później na PS4 i Xboksa One.

Sam projekt, jak na wczesną wersję wygląda nawet dobrze. Zobaczcie sami.

2. Lotnik421 Xbox One

3. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    Fajnie ze taka gra powstaje z chęcią zagram coś w kimacie II wojny, lecz coś mi sie wydaje że wielka konkurencja nie śpi, z plotek jakie słyszałem nowy Battlefield 5 przeniesie nas na front II wojny światowej, jeżeli by tak było no to znając rozmach EA DICE to Batalion byłby tylko cieniem wielkiego BF

4. piotrasjwp

piotrasjwp Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    gdzie wyczytałeś o BFie w klimacie II wojny? bo plotki mówią o nowym BFie w klimacie futurystycznym...

5. qba123

qba123 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    dofinansowane na kickstarterze ode mnie, nie mogę się doczekać aż dostanę klucz na pc;)

6. Hiszpan3lek

Hiszpan3lek Banned Użytkownik

Polubienia:
    67
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Benidorm
    Ja dofinansuje jak bedzie na steamie i będę mógł od razu zagrać. Kota w worku kupować nie będę

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

7. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1880
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Ja też nie wiem gdzieś to wyczytał, ja również słyszałam o klimatach futurystycznych. Gdyby BF5 był w klimacie II wś to już dawno bym się tym najarała i nie mogła doczekać premiery tej gry. Z chęcią bym zagrała znowu w grę za czasów II wś :)

Quertin lubi to.
  8. Zombisztajn

Zombisztajn Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    To ja już bym wolał starego dobrego Call-a w klimatach II WŚ a nie jakiegoś BF-a :p
    Ta gra się jakoś zapowiada niby ale to bieganie z bronią jakoś mnie rozwala :D

Wczytywanie...

Poleć forum