1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

8 sposobów, na które zaskoczy Was Watch_Dogs w nowym materiale wideo

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Kwiecień 25, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3216
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Jeśli nie straszne Wam lekkie spoilery, w postaci komentarza chłopaków z PlayStation Access oraz 13 minut rozgrywki z nadchodzącego Watch_Dogs, to myślę, że warto rzucić okiem na ten materiał.

Część ze scen już widzieliście, część nie, ale nie powinniście się nadziać na jakieś wielkie spoilery, gdyż filmik nie zdradza fabuły. Ciekawy natomiast jest sam komentarz, ponieważ dostarcza informacji o rzeczach, o których duża część potencjalnych nabywców mogła nie mieć pojęcia. Panowie rozmawiają o 8 rzeczach, które ich w Watch_Dogs zaskoczyły. Jeśli ktoś wciąż nie jest przekonany do gry, to myślę, że poniższy materiał pomoże zmienić mu zdanie. Zapowiada się kawał porządnego kodu.

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. kolka29

kolka29 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Nie ma rewolucji, nie ma ewolucji, to wszystko juz bylo, wciskaja Assasina pod przykrywka innego tytulu, swoja droga nie irytuje was imie glownego bohatera, Aiden brzmi jak kolo, ktory lubi op...lac kielbachy kosmitom.

4. ixikus

ixikus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Wątek fabularny pomoże. Motywy na pewno już gdzieś były. Ciężko wymyśleć coś świeżego :) ale i tak pewnie ją kupie :)

5. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    To chyba ostatnia rzecz jaka by mi wpadła do głowy po usłyszeniu imienia Aiden...

6. Lewis

Lewis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    103
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wola śląsk

masz fantazje:D hehehhe

7. paxmack

paxmack Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Wroclove
    Nie wiem co oglądasz, ale przestań to robić albo zmień dilera.

8. onlinerxd

onlinerxd Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    20
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Zmieniac dilera ? A po co jak dobry ? hehe. Nawracajac do tematu z Aidenem to te imie kojarzy mi sie z gry Beyond na PS3.

Tapnięte z Galaxy

Wczytywanie...

Poleć forum